Синди Крауфорд - Предизвикателството! - 2

  • 47 084
  • 470

Старата тема : http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=241917.0

Хайде, добре дошли в новата тема  bouquet!
Табличката е малко нескопосана, но нямам фотошоп и с наличните програми само това успях да направя.
Успешна седмица и мнооого минуси Heart Eyes!
Виж целия пост
# 1
ПРИЕМЕТЕ И МЕН,НОВА СЪМ-ПОМАГАЙТЕ.  bouquet
Виж целия пост
# 2
letic, добре дошла!
В старата тема има линк, от където можеш да си изтеглиш упражненията, ако ги нямаш. Ако искаш, дай мерки, за да те включа в следващата таблица.
Успех Peace
Виж целия пост
# 3
благодаря.След 40мин.със Синди едвам успях да се премеря.63кг,161см,бюст-98,талия-84,ханш-93,бедро-56,ръка-28.
Виж целия пост
# 4
Zdraveite!
Sindy e naistina programata, koqto dava rezultat. Bqh go probvala za purvi put tochno kato zavurshih gimnaziq (za bala), i svalih i stegnah tqloto si Simple Smile. Sega stanah maika i vednaga shtom mi razreshi lekarq zapochnah da se uprajnqvam seriozno ( predi 1 sedmica ) i  se zanimavam s A New Dimension. Sigurna sam che shte ima pak rezultat Simple Smile
Idvat praznici i pojelavam vi  uspeh i volq na novozapochnalite, a za drugite da produlgavat vse taka rezultat ima !!!
Виж целия пост
# 5
Момичета много съжалявам за въпроса, който сигурно ви е писнал - но къде мога да ги намеря.. рових в предишната тема и не видях, или от къде мога да ги сваля? Ще се радвам и аз да се включа, обожавам да тренирам
Виж целия пост
# 6
Усмивка: oh da ti kaja az si go svalih ot data.bg, no e na kitaiski (ili neshto takova), no az znam prevoda na Bg zashtoto imam DVD-tata. No v noviq apartament oshte ne sme kupili DVD player Sad A i pravq samo tova za vuzstanovqvaneto sled bremennost , che sled sekcoto oshte ne e hubavo mnogo da se natovarvam (lekarsko predpisanie). No v torentite v datata ima..pishi Sindy Crawford i shte namerish vse neshto i na ENG... no sigurno ima i hora koito sa po navutre po tazi tema Wink
Виж целия пост
# 7
CD1
CD2
Виж целия пост
# 8
Днес сьм по-добре. Купих си и чая и от утре го почвам.
Виж целия пост
# 9
Добро утро и от мен!!!
Два дни съм пасивна, нямам никакво време за гимнастика, но достойно заменям с 9 часово обикаляне по магазините и с 4 часови танци на банкета!!! Laughing
Вчерашните ми резултати са
талия - няма промяна
ханш - 2 /от началото -2/
гр. о - 2 / от началото-4/
крак - 1 / ог началото - 3/
ръка - няма промяна / от началото -1/
кг - 1
Ами това е, не съм от най-активните, но при свободно време винаги ще играя! .. те и затова и резултатите ми такива слаби за 12 дни  Embarassed
Виж целия пост
# 10
Момичета много ви благодаря ! Но защо нито в датата нито линковете ми се отварят,като напиша в датата - няма намерени файлове, а пък линковете въобще не се отварят  Confused. Аз принципно тренирам , по 3 пъти в седмицата, и на фитнес ходех ,но сега съм доста ангажирана и напоследък не съм тренирала и ми си искаше нещо друго + кардиото да включа. Ще споделям резултати   bouquet
Виж целия пост
# 11
Усмивка моите линкове ли не ти се отварят. Много станно, ако е така.
Виж целия пост
# 12
момичета,всеки ден ли се тренира и спазвате ли някаква диета
Виж целия пост
# 13
az da! Simple Smile Kogato za pruv pat vidqh programata... q pravih 4-5 dena v sedmicata prez celiq mesec septemvri. Dietata mi beshe na obqh prepechen hlqb sas sirene, a vecher salata i sirene ili meso sas salata i  za 4 sedmici svalih 4 kg i si zapazih tova mi postijenie... ot tazi sledmica q pochnah ot nachalo i sam na dr dieta... gledah q ot tuka... da otsabnesh za 90dni... haresa mi Simple Smile... shte vidim rezulta  Blush
Виж целия пост
# 14
Аз пропускам вече трети ден, но нямам никакво време... Надявам се утре да направя 10-ната и да вляза в график четвъртък  Whistling Не съм мръднала на килограми, а за мерките не ми остава време да проверя.

Добре дошли на новите ни дружки  Hug


П.С. Нели пиши на кирилица моля Simple Smile
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия