жилищен вход с изключен ТЕЦ - въпроси?

  • 1 106
  • 8
Та, стигнахме и ние до това "състояние".  Tired

Но питам, ако има и други на нашето дередже: плаща ли се нещо на Топлофикация, в тоз случай? Някакви такси мощности и т.н? Или развода е пълен и тотален  Laughing
И трябва ли от фирмата за топл. счеоводство да дойдат и да си засекат топломерите? Трябва ли да си откачим тотално радиаторите от мрежата?
Виж целия пост
# 1
Та, стигнахме и ние до това "състояние".  Tired

Но питам, ако има и други на нашето дередже: плаща ли се нещо на Топлофикация, в тоз случай? Някакви такси мощности и т.н? Или развода е пълен и тотален  Laughing
И трябва ли от фирмата за топл. счеоводство да дойдат и да си засекат топломерите? Трябва ли да си откачим тотално радиаторите от мрежата?

Честито! Отървахте се Simple Smile
Няма такса мощност, поне засега. Аз лично ползвам още топла вода обаче и пак има разни мизерии - натоварват различно цената всеки месец, има изравняване (на какво???), но не ми се занимава да слагам бойлер. Просто гледам да си завърша къщата по-бързо и да се махна оттам. Иначе сега на климатик е по-топло и доста по-евтино.
Виж целия пост
# 2
мерси BobyB  Simple Smile

Наистина е по-топло за сега... ще видим обаче, колко ще е плащането.

Аз съм на бойлер  Flutter
Виж целия пост
# 3

Честито! Отървахте се Simple Smile
Няма такса мощност, поне засега. Аз лично ползвам още топла вода обаче и пак има разни мизерии - натоварват различно цената всеки месец, има изравняване (на какво???), но не ми се занимава да слагам бойлер. Просто гледам да си завърша къщата по-бързо и да се махна оттам. Иначе сега на климатик е по-топло и доста по-евтино.

Едно към едно сме и ние, но на пролет почваме да строим и да се махаме, че ми писна от цялата Топлофикация и циганските им истории  Whistling
но при майка ми ще сложа бойлери и ще им дам пълен развод  Mr. Green да ги питам после какво ще ми изравняват и начисляват  Twisted Evil
Виж целия пост
# 4
А топла вода имате ли? Фирмата за топлинно счетоводство ще ви отчита само топлата вода. Скоро се нанесохме в такъв вход(шестица от тотото е да нямаш парно)-няма нито един радиатор, не се плаща никаква мощност. Ще видим с топлата вода как ще е.
Виж целия пост
# 5
Честито! Какъв късмет само  Simple Smile Би трябвало да не плащате нищо.

Нашият блок беше с изключено парно в началото на отоплителния сезон, но за съжаление започнаха саботажи- някой недоволен изключваше централно тока през вечер за по час  Close В крайна сметка го пуснаха отново. Сега стоим на леко хладно и си плащаме като попове...
Виж целия пост
# 6
някой недоволен изключваше централно тока през вечер за по час  Close В крайна сметка го пуснаха отново.

хахахахах, чудна идея  Party. Що не сме се сетили?  Close

yovanka, по принци имаШЕ, но аз съм на бойлер от 2000г. Обаче чувам, че и нея ще я резнат.
Виж целия пост
# 7
Откровено завиждам на всички отървали се окончетално от безумния държавен грабеж наречен "Топлофикация"  smile3514 smile3514 smile3514 Искам и ааааазззззззззззз!!!!
При положение че не ви доставят услугата на целия вхд не би трябвало да има изравнения - но никак няма да се изненадам на обратното.
Виж целия пост
# 8
Lennyh, сменям се с теб на часа.

Аз си записах сега в неделя показанията на топломерите. Ще видя след 5-6 дни дали са помръднали и тогава вече ТЕЦ-а ще чуе за мен.  #Cussing out
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия