Как да се справим с неприятните мимики на лицето?

  • 1 321
  • 9
Мръщене на челото, присвиване на очите, често примигване, повдигане на веждите, присвиване на устните и други подобни гримаси.Аз например почти винаги като говоря си сбръчквам челото.Има ли начин да се отървем от този "навик"?."
Виж целия пост
# 1
единственият,за който се сещам е,постоянно да имаш пред себе си огледало Wink
Виж целия пост
# 2
Всеки по-емоционален човек прави тези мимики без да се замисля. За мен не са проблем. Предпочитам да съм естествена, дори това да се отразява на кожата ми...
Виж целия пост
# 3
Залепи си тиксо на челото, ще те подсеща всеки път, щом се набръчкаш. Това в къщи, де  Grinning
Виж целия пост
# 4
Да,чувала съм това за тиксото.Дали ше има ефек newsm78
Виж целия пост
# 5
Пробвай и после кажи.
Виж целия пост
# 6
Записвам се да следя, от такава мимика и вече имам гадна бръчка до веждата, така я свивам навътре, та чак ме боли. Абе не мога да се контролирам даже си я бутам с пръст да не ми се присвива ooooh!
Виж целия пост
# 7
Да,чувала съм това за тиксото.Дали ше има ефек newsm78
Mr. GreenВременен ше е ефекта Mr. Green
Виж целия пост
# 8
аз не подозирах че правя толкова много мимики,докато не се видях на видеозапис  Crazy,тогава видях как повдигам вежди като се вълнувам,как смръшвам вежди итн,не се харесах хич така, но действително много е трудно да разделиш емоцията от мимиката,с която си свиканл да я ....гарнираш...и може би хората острани отдавна са ни свикнали на гримасите и без тях ще им изглеждаме може би по-хубави ,но по-...постни... newsm78
Виж целия пост
# 9
И аз правя много мимики, докато говоря, не мисля, че е кой знай какъв проблем!
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия