С какво ви промениха вашите мъже?

  • 2 438
  • 53
Моят специално ме промени в музикално отношение, станах любител на тежкия и алтернативен рок-AC/DC, Red Hot Chilli Peppers, Rainbow, Queen. Покрай него започнах да си пийвам бира, но намразих цигарите./Всъщност никога не съм пушила такива/.Намразих и тортите, като ми каза какво слагат вътре.Изобщо моят ме ъпдейтва по всички параграфи.Как мъжете промениха вашия живот най-вече като навици?
Виж целия пост
# 1
Не знам дали е негова заслугата, но не съм голямо мрънкало вече .... /сигурно е доволен/ ... Whistling
Виж целия пост
# 2
Станах по-спестовна... bowuu
Виж целия пост
# 3
Какво слагат в тортите?
Аз станах по-дребнава.
Виж целия пост
# 4
Аз пък станах по-спокойна и уравновесена - определено....а и започнах да мисля преди да действам!
Виж целия пост
# 5
В тортите слагат много химия-например една средно голяма торта я правят с два яйца само, слагат някакъв прах заместител на яйцата и всякакви други химии.В едно парче захарта е колкото 1 паркетче захар за кафе.Направо се чудя как ги ядат хората тези торти.Сори за офтопика.Ако обичате торти, яжте само домашни, приготвени от вас.
Виж целия пост
# 6
В тортите слагат много химия-например една средно голяма торта я правят с два яйца само, слагат някакъв прах заместител на яйцата и всякакви други химии.В едно парче захарта е колкото 1 паркетче захар за кафе.Направо се чудя как ги ядат хората тези торти.Сори за офтопика.Ако обичате торти, яжте само домашни, приготвени от вас.

 newsm78 newsm78 newsm78
Виж целия пост
# 7
Започнах да разбирам от спорт - няма как, събота и неделя само това се гледа в нас  Mr. Green.
Виж целия пост
# 8
Не мога да определя...Толкова отдавна съм с него, че не помня каква съм била преди това. Но все си мисля, че не ме е "променил", ние просто израснахме заедно, така че по-скоро се оформихме един друг.
Виж целия пост
# 9
В тортите слагат много химия-например една средно голяма торта я правят с два яйца само, слагат някакъв прах заместител на яйцата и всякакви други химии.В едно парче захарта е колкото 1 паркетче захар за кафе.Направо се чудя как ги ядат хората тези торти.Сори за офтопика.Ако обичате торти, яжте само домашни, приготвени от вас.

 newsm78 newsm78 newsm78
Това е отговор на моя въпрос.
gitadam, благодаря за осведомяването Peace
Виж целия пост
# 10
Накара ме да се замисля в/у моето педантично отношение към чистотата вкъщи. Thinking
Виж целия пост
# 11
Станах мнителна и недоверчива;
Спрях да споделям с приятелките си;
Спрях да умея да се забавлявам;
Станах дребнава и злопаметна Tired

Но пък станах много по-силна и уверена в себе си.

Мдам, не лоша равносметка Thinking
Виж целия пост
# 12
Станах по-пресметлива Simple Smile, но не и пестелива.
Разделих се с много предразсъдъци. 
Придобих пиперливия му език.
Клише е, но сексуалните ми усещания се ъпгрейднаха с няколко нива.
Виж целия пост
# 13
Запонах да карам ски.
Виж целия пост
# 14
Научи ме да пия newsm68Сега с удоволствие пия червено вино,а преди мразех Simple Smile
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия