Смениха ли Pampers визията?!

  • 2 358
  • 31
Купих си от Метро памперси Pampers #4, днес отворих пакета и виждам доста по различна визия на памперса от преди! Пак са си с мириса Bath fresh, но са по различни.
Има ли нещо такова или сам купила някакви памперси менте?
Виж целия пост
# 1
Да,и аз съм вземала такива памперси с нова визия.Явно ги има в Метро,защото нашия квартален магазин(от където понякога купувам памперси)зареждат изцяло от там.На мен не ми харесва новия модел,по-плитки са някакси и по-изрязани и често ми пропускат Crossing Armsно не вярвам да се ментета.Последно си взех голям пакет от Билла и за моя радост бяха от старите.
Виж целия пост
# 2
Визията си я смениха, но и доста ги развалиха. Ние ползвахме само тези пармерси, но като преминахме от 3ка на 4ка дупето на дъщеря ми започна много да се зачервява и стана като лишеи. Оказа се, че е направила дерматит на кожичката и веднага и смених с Либеро и съм много доволна. Нямат течност и аромат.
Виж целия пост
# 3
На мен пък този  bath fresh лосион изобщо не ми харесва.имам чувството, че детето е наакано!! Sickвсе още намирам от старите,но докога не знам?
Виж целия пост
# 4
Картинките са по-различни и лепенките са ластични.Изрязани са по друг начин и слагането им поне за мен е по-трудно,въпреки еластичните лепки.Приличат малко на Памперса,който се продава на запад.Засега съм ползвала само 2 бройки,купени от една аптека и немога да кажа как се отразяват на дупето.Но определено като ги видях за първи път доста се учудих...
Виж целия пост
# 5
На мен пък този  bath fresh лосион изобщо не ми харесва.имам чувството, че детето е наакано!! Sickвсе още намирам от старите,но докога не знам?

А! Точно така е и при нас. Непрекъснато ми мирише на наакано, пък то било от лосиона. И като някаква луда проверявам детето през половин час. Старите повече ми харесваха.
Виж целия пост
# 6
Майчета, кажете от къде купувате старите неароматизирани Praynig. Много съм разочарована, че 3ката са ароматизирани. Ние отскоро ползваме тях. От 1 и 2 бях много доволна Peace
Виж целия пост
# 7

А! Точно така е и при нас. Непрекъснато ми мирише на наакано, пък то било от лосиона. И като някаква луда проверявам детето през половин час. Старите повече ми харесваха.

И при нас е същото!
Виж целия пост
# 8
И аз постоянно тормозя и себе си и детето, да го проверявам да не се е наакало. Като се напишка, памперса придобива такъв странен мирис, че направо се побърквам. Старите са много по-добри, а и на мен вече два пъти ми се случва да му пропусне пампата и си мслех, че аз съм виновна, защото сигурно не съм го поставила добре. Е...ясно е, че не само при мен е така.  dontknow
Виж целия пост
# 9
Смениха ги.И аз харесвам повече старите, но просто вече не намирам.
Виж целия пост
# 10
Ле-ле мамчета и при нас е така.
От както започнах с новият вид на памперс направо съм в ужас.
Дупето на детето е постоянно на пъпки и като се изака винаги ми илиза навън и цапаме бодитата.
Чудех се дали не е от размера, защото уж номера е един и същ , а тези новите са по малки.
Направо незнам....Че купих и голям пакет без да подозирам каква изненада се крие в него.... smile3515
Виж целия пост
# 11
ами аз ходя по магазините и търся старите.защо ги развалиха тези памперси просто не знам?една продавачка ми каза че много майки се оплаквали от памперс,дупенцата на бебчетата се обривали от лосиона.май ще минавам на либеро!
Виж целия пост
# 12
Аз не намирам разлика.Нито пропускат,нито ми миришат кой знае колко различно.
Виж целия пост
# 13
Аз още не съм отворила новия пакет /от новия вид/, но ми направи впечатление, че са по-малко бройки вътре на същата цена за пакет Rolling Eyes
Виж целия пост
# 14
Смениха ги!На мен ми изпратиха преди няколко месеца от Pampers мостричка но чак днес си купих от тях .Досега не бях попадала на новите.Дано с този ластик да са по-добри!
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия