Трябваше и това да се случи..

  • 3 732
  • 20
От 2 дни се чудех дали да пусна тема за това което ми се случи,ама се реших...
Ония ден се обади приятел да излезем на кафе с детето,казах си най накрая малко разнообразие и се съгласих.
Та отиваме ние в една пицария и точно до нея ,кого да видя познайте... ,възлюбената на бившия заради,която ме заряза бременна преди 6 месеца и нейният вече законен съпруг.Някой знаят тука историята ми,така,че няма да навлизам в подробности, Е казвам Ви падна ми пердето,като си спомних тази особа какви простотии  ми причини и как беше пуснала лъжлива жалба срещу мене,че съм я заплашвала. верно,че тя  не е виновна на 100%,защото не е виновен този където яде баницата,а този който му я дава,тоест,бившия е бил налапал яко въдицата по нея.Нейната вина е ,че знаеше,че съм бременна и си позволи да спретне такива неща,ама такъв и е морала на шматката бил, и си викам ей сега ако ми се направи ще хгвърля един бой,така ми падна пердето, и се гледаме ние,едно неловко,викам си тия двамата идити тя и мъжа и какво правят в Пловдив,че и аз на всичкото отгоре да ги засека.Ужас и безумие... Та побутват се те двамата и след малко идва тя до мен и ми вика,може ли да поговорим,и аз си викам,абе я да видим какво ще каже,да не правя цигании да я изслушам.Моя познат стои и той с една каменна физиономия,запознат със случая.
Седна тя и почна да ми обяснява как тя не била виновната,как бившия ми мъж постоянно и се обаждал и и пращал смс-си колко красива била и как я е желаел,тя му била вдигала само за да му каже да престанел #Crazy Thinking и ,че нямала никога към него нищо сериозно и била пофлиртувала,ебаси наглостта,била пофлиртувала(пък иначе му вдигала телефона само да престанел Shocked),та разказа ми всичко в детайли и накрая имаше наглостта да ми се и извини,всякаш не е  станало нещо толкова сериозно,ами супер безобидно....Незнам дали постъпих правилно като я изслушах,ама ми стана още по гадно,че така гнусно се е бил подигравал с мен,и когато аз бях решила лятото да му дам прошка,той е продължавал тази афера,а ме е лъжел,че е нямало нищо,и искаше да ме накара аз да се чувствам виновна за нашата ряздяла понеже съм била  с крив и гаден характер...
Ей кога най накрая ще го преболедувам това ,което ми се случи и повече да не ми става мъчно като се сещам за тези гадни неща,които този боклук ми причини... Сигурно никога...
Виж целия пост
# 1
Аз бих постъпила като теб,бих изслушала любимата на нашият; баща.;
 Rolling EyesА иначе нямам какво да кажа за въпросната ;дама;. Mr. Green
Виж целия пост
# 2
 ooooh! направо нямам думи....
Виж целия пост
# 3

...кого да видя познайте... ,възлюбената на бившия заради,която ме заряза бременна преди 6 месеца и нейният вече законен съпруг.

Само искам да попитам, този вече неин законен съпруг, дали е този, който те е зарязал теб? Защото, ако не е той евала му правя на момичето. Дошло е да поговори с теб, да ти обясни, че не е тя причината и въобще да ти отвори очите. И пак казвам, ако настоящия и съпруг, не е този който те е зарязал, това означава, че може би, малко (хм, малко ли?) си преекспонирала нещата...и може би, на някой не са му издържали нервите...знам ли, живот...

Би било, много хубаво, когато човек пише някъде, просто да предаде фактите и на тяхна база, хората да си дадат мнението, защото в противен случай в един момент, всичко започва да звучи фалшиво
Виж целия пост
# 4
Ира, два пъти почвах да ти пиша и спирах.
Разбирам те, разбирам болката и обидата ти.
Ако целта на темата ти е да коментираме тази особа ще си позволя да кажа няколко думи.
По принцип твоето БНд си е главен виновник и ако не е била тази фльорца, щяла е друга да бъде. Но все пак няма нищо човешко да дърпаш мъж, когато чака дете. Защото най - малкото може до стигне до фатални последици за детето, а пък и е гавра с една бременна жена. Просто от морална страна на нещата.
Не знам какви са и били мотивите да дойде и да иска да говори с теб. Може и просто от лицемерие, може от гузна съвест. Аз лично на такива хора показвам, че не искам да общувам с тях.
Но явно е имало нужда за теб да направите такава среща и да размените няколко думи.
Аз също ходих да видя особата, с която живее БНД. Предполагам знаеш. Направих го не за да си го връщам или да се карам и споря с нея. Просто имах няколко въпроса, а и от чисто женско любопитство.
Сега искам да ти кажа - като жена те разбирам идеално. Разбирам бурята от негативни емоции, която бушува в теб. Но на този етап се и майка, не само жена. За това съветът, който си позволявам да ти дам е да се опиташ да се отърсиш от негативизма и омразата. Той не е полезен за теб и детето ти. Ще се съсипеш, особено ако наистина се чувстваш така, както звучиш в постовете си.
Пак ти казвам, знам какво ти е. Аз 10 години съм била с този човек и той се изгаври с мен, с това, което сме имали толкова години, с детето си и рискува животът на другото си дете. Той е първият мъж в живота ми, представи си каква е болката и раната в душата ми. Ако се отдам на тях, знам че само аз и децата ми ще страдаме. Аз се мъча да общувам с него, да говоря, дори го попитах как е и то не от лицемерие.
Вземи се в ръце, кажи си майната му на тоя боклук - Не заслужава да мисля дори за него. Щом си решила, че няма да взима никакво участие в живота ви, изгони го и от мислите си!
Виж целия пост
# 5
Дани, май не беше женена момата за БНД на Ира, само имаха някаква връзка доколкото си спомням.
Ира, аз имах няколко такива разговора след раздялата ни, в които ми обясняваха какви ги е вършил моя БНД – дали като участници, дали като наблюдатели. Много е тежко да чуеш такова нещо, но отрезвява.
Иначе Сиси много хубаво ти е написала всичко.
Виж целия пост
# 6
Ира, много злоба таиш в себе си. Наранена си наистина, ама  не това е начина да го забравиш.
Решила си че няма да ти е част от живота, спри да се тръшкаш и да обясняваш какво ти е причинил. Остави миналото където му е мястото и гледай напред.
Жената ти е отворила очите, боли, но пък знаеш истината или поне двете версии. Оттам нататък спираш да си задаваш въпроси и да ровиш.
Виж целия пост
# 7
Ира, много злоба таиш в себе си....
newsm10
Виж целия пост
# 8
Ира, гневлива си
не бъди толкова емоцианлна бе жена - везми улегни малко!
помня, че като ходеше бременна при твоя - то не бяха припадъци, то не беше някакъв ад за детето - не знам как оцеля бебето...
пиша това не да те обиждам - вече си майка и трябав да си усетила, че ако се поддаваш непрекъснато само на емоциите си - вердиш на детето си по един или друг начин
жената е говорила с теб - ок  гневна си, ама за какъв бой говориш?!? все пак не си на 15г а и да беше с бебе на ръце е крайно време да поулегнеш емоционално...
ми и аз исках да си го изкарам на някого когато бременна видях любовните смс-и на мъжа ми, ма си налегнах парцалите заради бебето което носех....

пък и жената може да иска наистина да ти се извини...знам ли
в крайна сметка това пък не е осъдително и освен това - не тя те заряза бременна ...
Виж целия пост
# 9
 
  Здравейте!

 Въпреки, че съм "новачка" във форума, аз съм съмотна майка от 6г. и за това си позволявам да пиша тук.
 Хубаво е да има такава тема да си изливаме натрупания яд-съвсем нормално е!Както е нормално за едно дете да помагат двама родители, а по принцип, които имат двама родители имат и други хора, които да им помагат.При нас за съжаление не е така.
 И аз се случва да се ядосам и ще пиша тук причините, защото честно ви казвам нямам с кого да споделя в момента. Sad
 Преди малко се мотаехме навън със сина ми, защото се пищисахме сами вкъщи.На връщане видяхме две (по-големи) хлапета от нашия блок.Малкия се зарадва и им извика.Те минаха покрай нас и хвърлиха първо една, а после и още една пиратка по нас..Ей изкараха ми акъла!
 Казах им, че ще им го върна с ракета... Но сега си мисля как ще пускам детето си да играе навън с тях?! И тъй като е Бъдни вечер ще погледна това от добрата страна- сега имам още по-голяма мотивация да напусна Шумен с детето и да си вземем куче.
 Весели празници!
Виж целия пост
# 10
Абе аз не мога да Ви разбера какво всички сте  се заяли с мене в тоя подфорум,да има злоба в мене,нормално чувство е,когато и на Вас ви се случи да припадате бременна в 8 мия месец и човека  с който сте му сте доверили  и обичали,да ви се смее в лицето и да ви нарита като куче,да плача по пода и той да се присмива в лицето ви и да ви казва как не ви обичал и да сте се махали...
Едва ли чак някой така са  го зарязвали и унижавали ...
Така,че на който не му харесва да не ми чете темите и  да не пише в тях..
То е ясно,че няма да я набия,просто написах емоцията която изпитах,достатъчно съм  интелегентна и узряла
Виж целия пост
# 11
Ира, никoй не се заяжда с теб. Твърдиш, че си над "тези неща", а в същото време от теб струи....негативност, да речем. Всяка история е уникална, наистина, но така, със злобата, която таиш, вредиш на себе си и на детето. Не на мен или на друг.
Или, което ми се струва по-вероятно, пишеш по този начин, защото допускаш, че бившия те чете. Пак си вредиш, той те е зарязал, очакваш да го прискрипеш от тук ли? На него не му пука, повярвай.
Изчисти си душата, млада и красива си, гледай напред!
 Hug
Виж целия пост
# 12
canadianmom
Права си,че вредя на себе си,но може  би с времето ще улегне тази гневливост в мене,още не съм преживяла ситуацията и това ме мъчи наистина и избива в омраза към човека който е виновен за това,и това  е начин може би да избия отрицателната енергия..
Истината е ,че съм много горд човек и много ме яде това,че някой така се е подиграл..
Да права си всяка история е уникална по своему.... Може би Вие сте по силни   от мен и по лесно изживявате такива ситуации
А това,дали чете си е негов проблем,той много добре знае  какво е сторил,а ако чете и  се месят с приятеля му който не му прави чест да се меси в личните ни взаимоотношения.,толкова по лошо за него...
За злоба вредя само на мен си,на детето не,напротив,дори се грижа уникално добре  за него,давам всичко за него,всичките ми приходи са за него,на мен не си купувам нищо,бих се лишила от всичко то да има,не му крещя,нито му се карам,с него съм спокойна,но когато съм сама вечер побеснявам като в мислите ми идват моменти от преди..
Съжалявам,че избухнах,но не ми  е лесно никак в последно време...
Embarassed
Виж целия пост
# 13
Ирра, твоят бивш още ли си има частен адвокат? ooooh! Още ли не смее да се види с теб и да каже очи в очи какво мисли? Много жалък тип! Радвай се, че си се отървала. Ако не беше онази жена, щеше да е друга, повярвай ми! Някои мъже никога не стават големи, зрели хора. Такива не са годни да създадат семейство. Не си струва да се ядосваш. Разбира се, че е нормално да изпитваш всякакви чувства. Раната е прясна, не е лесно да преглътнеш обидата, унижението, но с времето ще се справиш. Ядът ти ще премине и ще си сигурна, че съдбата всъщност те е предпазила да имаш некачествен човек до себе си. Много си красива! Весела Коледа и да нацелуваш малкото сладурче! Heart Eyes
Виж целия пост
# 14
И още нещо да добавя. Аз лично не мога да оправдая такова поведение на жена, която знае че ухажорът и очаква дете и въпреки всичко отговаря на телефонните му обаждания, среща се с него... Ако ще и хиляди извинения да поднесе, безброй оправдания да измисли... Винаги има начин да "отрежеш" нахален тип, който ти досажда, че на всичкото отгоре и дете чака.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия