Нещо като спазъм, ....?!

  • 475
  • 1
Здравейте, мами,
преди 2 седмици дъщеричката ми имаше много силни колки и плачеше с часове, по едно време се стегна цялата, направо се вцепени, зачерви се и за 2-3 сек си задържа дишането. За един час го направи 3 пъти. Отидохме на педиатър, но тя каза че не вижда нищо смущаващо - защетот не си е доспала от коликите, объркала си е рвжима и т.н.
Послен не се е случвало, така до днес, когато го направи пак, от 3 ч днес реве с колки и към 5 пак се стегна зачерви се....направо си изкарах акъла....
Моля ви ако някоя е имала подобен или такъв случай, разкажете ми, защото меко казано съм много притеснена!!!
Благодаря ви предварително!
Виж целия пост
# 1
Предполагам че става дума за захласване. То до посиняване се е стигало често често  newsm78

В такава ситуация трябва да запазиш спокойствие. Ще свикнеш Wink Ако се притесниш много духваш в лицето на бебока или го пощипваш по бузите така че да го заболи или пък пръскаш вода в лицето. От стресовата ситуация ще си поеме въздух и всичко ще е наред. Аз рядко прилагам тези методи. Обикновенно малката сама се оправя Simple Smile Сега бебето е малко, но като порасне и започне да разбира това е един от начините по който може да се изнудват родителите Wink Малките деца са много много умни Simple Smile
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия