пътуване до италия с ферибот

  • 4 135
  • 6
с мъжът ми сме намислили пролетта да ходим на гости в италия.искаме да пътуваме с нашата кола през гърция и от там с ферибот до италия.предложете ми маршрут.споделете цени за ферибот,за таксите по магистралите и за всичко което се сетите.между другото ще пътуваме с дъщеря ни която е на две години.
Виж целия пост
# 1
mama moni, първо трябва да уточните къде точно в Италия ще акостирате Laughing - Бари, Бриндизи, Венеция? Трябва да решите и с какъв тип ферибот, на коя компания, защото са различни, като условия, дестинация, цени. Има такива, които са повече за тирове и не са много приятни за екскурзианти, а разстоянията са големи, особено Игуменица - Венеция.
Виж целия пост
# 2
мислим да пътуваме от игуменица до бриндизи или бари.
Виж целия пост
# 3
брат ми пътува така,но насам тази пролет.не си бяха взели каюта/досвидяло им се Rolling Eyes/.през нощта бяха умрели от студ,а в този район нямало нищо за разглеждане.цяла нощ са пътували и после още 1000 км/май/ в Гърция.трябва добре да се пресметнат нещата и пътуването с ферибота да е за спестяване на време и бензин,а не като атракция Peace
Виж целия пост
# 4
Влез във тур. форум на www.journey.bg
Там надълго и нашироко се обсъждат подробности по маршрута.
Виж целия пост
# 5
Пътувала съм от Игуменица до Бриндизи и от Бари до Игуменица. Много ми хареса маршрута и мисля някой ден да го повторя с децата. Ферибота е огромен и има всичко на него- магазини, заведения, басейн.
Вземете си каюта задължително. Много приятно се спи на ферибот Simple Smile
Виж целия пост
# 6
мерси момичета .много ми помогнахте.то по принцип имам още доста време до пътуването,ама пусто сърце не мирува Laughingзасега ще събирам още информация.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия