безсъние при 5 месечно детенце

  • 472
  • 4
Момичета, случвало ли Ви се е детето Ви да е неспокойно, просто не спи нужните часове. Не само през деня, но и през ноща е много неспокоен, понякога през деня спи общо около 1-2 часа. Струва ми се доста малко, а като добавим и нощния сън (ако може да се нарече сън). Това е вече 2-ра седмица. Моля Ви, споделете вашия опит! Благодаря Ви!
Виж целия пост
# 1
ние сме така ве4е месец и половина.през дена спи 3-4 пъти по 30-40 минути,някога по малко,някога пове4е.но ве4ер е ад,ако спи с ебуди през 15-20 минути.или не спи и му с е играе,или реве,или ми виси на цицата.сега едвам гледам,щото снощи пак имаше изпълнения.....
Виж целия пост
# 2
ние сме така ве4е месец и половина.през дена спи 3-4 пъти по 30-40 минути,някога по малко,някога пове4е.но ве4ер е ад,ако спи с ебуди през 15-20 минути.или не спи и му с е играе,или реве,или ми виси на цицата.сега едвам гледам,щото снощи пак имаше изпълнения.....
Все едно аз съм го писала!
Виж целия пост
# 3
Теди е така вече 3 месеца,сега е на 6 и половина и ако продължи още няма да изтрая.То и аз вече отвикнах да спя и в случаите когато той го прави,аз стоя дълго време будна.Ужас е
Виж целия пост
# 4
Моята също през деня спи най-много общо 2 часа,нощем често си върти главата наляво,надясно,при първите две събуждания давам водичка,мушкам и бибата и се успокоява,но вече на третото не става.Но вече трета вечер давам блузата ми ,с която съм била през деня близо до главата и,мрънка,хънка,заревава се ,но накрая се успокоява и спи до сутринта,тази сутрин дори се събуди чак в 7,50.Може би усеща миризмата ми,въпроса е да устоя тези 15;20 минути да не стана да я взема.Естествено всичко става на тъмно,не светвам въобще лампа дори нощна.Дано да не е само моментно  решение.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия