Нутрилон Омнео запушва дупката на биберона.

  • 793
  • 11
Привет на всички.
Вчера сменихме АМ-от Нутрилон минахме на Нутрилон Омнео заради запичането но сега пък новото запушва дупката на биберона и детето не може да пие.Само  да отбележа,че си следвам съотношението вода/мляко както си е дадено и го разтварям на 37 градуса.Някакви предложения как да оправя проблема,че се видях в чудо ThinkingНа авент е шишето,биберона е за бебета на 1мес.
Търсих с търсачката но не намерих точно което ми трябваше и затова пускам темата.Ако е обсъждано много често,може и с линк да ми помогнете.
Мерси предварително bowuu
Виж целия пост
# 1
Разшири малко дупчицата - с нагорещена игла или с връхчето на тънък нож.
Виж целия пост
# 2
Съвета на Блонди пробвай.Ние и Милумил пиехме с такъв биберон,но все пак ако това не ви помогне можеш да смениш шишето.Чесно казано от шишетата на Камера съм най-доволна-ТЯХНИТЕ БИБЕРОНИ СА С ПО-ГОЛЕМИ ДУПКИ.
Виж целия пост
# 3
.......... На авент е шишето,биберона е за бебета на 1мес. ......
Може да купиш нов биберон - от тези с чертичките. Давай от най-тясната страна (на една чертичка) и първите няколко хранения бъди по-внимателна, защото ще тече повече  Peace
Виж целия пост
# 4
.......... На авент е шишето,биберона е за бебета на 1мес. ......
Може да купиш нов биберон - от тези с чертичките. Давай от най-тясната страна (на една чертичка) и първите няколко хранения бъди по-внимателна, защото ще тече повече  Peace

 Peace

Това бих те посъветвала и аз.
Виж целия пост
# 5
Знаех си ,че на вас може да се разчита Peace.Пробих  едната биба на  Авент и този път потече но пак с малко зор.Сега купих и ново (на Биби) с чертички.В момента го стерилизирам и да видим после как ще е.Не бях виждала досега с чертички но аз още в първите месеци като бях бременна  ги купих авентските и повече шишета не съм гледала.
Лека вечер на всички.
Виж целия пост
# 6
За бибата не я разширявай с игла цепи се настрани и не става добре.
За чертата също не те съветвам дъщеря ми на 1ва позиция е пила пюре когато не искаше лъжичка.Може да си докарате колики както направихме ние с Фризовома също много гъсто мляко.
Съветвам те да си вземеш едно шише на Нук и да пробваш с биберона им за мляко за вашата възраст/имат 3вида за мляко,за вода и за гъсти храни/.
Всички са с една дупка само големината се променя/е зависи и  от кой вид е де/.
Виж целия пост
# 7
Синът ми започна да умее да ползва цепките чак след 8-мия месец, тече ужасно бързо и много, за бебе на един месец е абсурд да стане, според мен.
Моите биберони при разширяване с исгла не са се цепили настрани (теоретически не знам как може да стане  Thinking), може би зависи от биберона, но на мен не ми се е случвало.  Simple Smile
Виж целия пост
# 8
Синът ми започна да умее да ползва цепките чак след 8-мия месец, тече ужасно бързо и много, за бебе на един месец е абсурд да стане, според мен. .....
Да, възможно е и да не стане, трябва да се внимава  Peace
Виж целия пост
# 9
Само да кажа,че с новото шише пие добре но на първата чертичка.Другите са засега големи за нея.Важното ,че се наяде а и другата добра новина,че Омнео ни помогна против запичането и днес сме напълнили пампата Grinning.
Виж целия пост
# 10
Двойно браво за вас!  Mr. Green
Радвам се, че сте уцелили бибата!  Hug
Виж целия пост
# 11
.......... На авент е шишето,биберона е за бебета на 1мес. ......
Може да купиш нов биберон - от тези с чертичките. Давай от най-тясната страна (на една чертичка) и първите няколко хранения бъди по-внимателна, защото ще тече повече  Peace
Peace
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия