за козметика Шисейдо

  • 2 069
  • 17
Незнам дали така се пише, и незнам дали е имало тема затова, но искам да ви питам дали някъде в София може да се намери тази марка - Шисейдо, била японска и много добра, но никъде не намирам техни продукти.
Моля, ако някой има повече информация и знае къде се предлагат - да помага Simple Smile
Виж целия пост
# 1
Шисейдо няма в БГ,иначе е много добра.Не зная обаче дали е японска,може...но ми се върти в главата 4е е френска или италиянска,ама не съм сигурна.
Виж целия пост
# 2
Няма как да я намериш в София, не се внася. Трябва да си я поръчаш.
Знам, че има друга марка, от същите производители, която се води по-нисък клас и се продава на много по-ниски цени от Шисейдо, като разликата в качеството е минимална.
Виж целия пост
# 3
от ягодката можеш да си поръчаш продукти на шисейдо. обаче повече инфо за марката нямам. Simple Smile
Виж целия пост
# 4
Няма как да я намериш в София, не се внася. Трябва да си я поръчаш.
Знам, че има друга марка, от същите производители, която се води по-нисък клас и се продава на много по-ниски цени от Шисейдо, като разликата в качеството е минимална.
а коя тази марка?
Виж целия пост
# 5
За жалост не знам, не успях да я запомня, продава се по супермаркетите и масовите магазини за козметика, но така или иначе, тук няма нито едната, нито другата.
Виж целия пост
# 6
  Simple Smile Аз продавам ето тази спирала на Шисейдо http://us.strawberrynet.com/productDetail.aspx?ProdId=46865&goChar=S  , току що я получих от ягодката. Тъмно кафява е, имала съм същата преди, стои като черно на миглите, но не така "катранено" черно. Ако някой се интересува, да ми пише на лични. Ако не, утре вечер ще я пусна в продавалника.  Peace
Виж целия пост
# 7
Околоочното кремче Benefiance Revitalizing Eye Cream на Shiseido е просто невероятно, страхотно хидратира. Peace

Жалко, че не внасят тази марка в Бг, аз си я поръчвам от Ягодка.
Виж целия пост
# 8
Околоочното кремче Benefiance Revitalizing Eye Cream на Shiseido е просто невероятно, страхотно хидратира. Peace

Жалко, че не внасят тази марка в Бг, аз си я поръчвам от Ягодка.
  Иля, дай линк.  Peace И какво ще рече желе?  Rolling Eyes Че тая дума я свързвам с не много лицеприятни работи... hahaha
Виж целия пост
# 9
Околоочното кремче Benefiance Revitalizing Eye Cream на Shiseido е просто невероятно, страхотно хидратира. Peace

Жалко, че не внасят тази марка в Бг, аз си я поръчвам от Ягодка.
  Иля, дай линк.  Peace И какво ще рече желе?  Rolling Eyes Че тая дума я свързвам с не много лицеприятни работи... hahaha

Mirena80, къде го видя това желе ?  Grinning

Ето линк към кремчето, подходящо е за сух околоочен контур - http://us.strawberrynet.com/productDetail.aspx?ProdId=14496&goChar=S
Виж целия пост
# 10
  Joy Ох къде, ми така е, като правя няколко неща едновременно.  Joy
   Добре ми изглежда, ако го намалят, може и да го пробвам, че цената нещо не ми хареса.  Crazy
Виж целия пост
# 11
То Шисейдо по начало е предназначено за грижа за по-суха кожа, нали?
Виж целия пост
# 12
То Шисейдо по начало е предназначено за грижа за по-суха кожа, нали?

Като разглеждам продуктите май наистина повечето са за суха кожа.
Виж целия пост
# 13
Шисейдо няма в БГ,иначе е много добра.Не зная обаче дали е японска,може...но ми се върти в главата 4е е френска или италиянска,ама не съм сигурна.

Японска е.А за по-евтина линия на марката - или се бъркате с Kanebo, или не знам - другата марка на Shiseido за козметика е Cle de peau,  а тя е всичко друго, но не и евтина Laughing
Виж целия пост
# 14
Това ми го е разказвал един американец, който се занимава с козметика, сигурна съм, че ставаше въпрос точно за Шисейдо.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия