Тери Пратчет с Алцхаймер....:(

  • 2 633
  • 37
http://www.netinfo.bg/?tid=40&oid=1138137

това е адски тъжно.
дано за няколко години открият лек....
Виж целия пост
# 1
 Sad  Да измислиш цяла нова вселена и накрая да се разболееш от Алцхаймер.......... Жалко.
Господ не търпи конкуренция, май.
Виж целия пост
# 2
Мой близък страда от тази болест.За половин година нещата толкова много се влошиха,че на Коледа като го видя,не знам какво да очаквам.На 59 г. е ,мъж е на свекърва ми.Вече не знаел на кой свят е,живеел в миналото,говорел че се е видял току що с хора,които отдавна са мъртви...Ужасна болест,прави мозъкът ти на пихтия.Да пази Господ!Няма лек.
Виж целия пост
# 3
Sad  Да измислиш цяла нова вселена и накрая да се разболееш от Алцхаймер.......... Жалко.
Господ не търпи конкуренция, май.

а може би само така  ще попадне на Диска.
 цинично е.
Виж целия пост
# 4
ха, входа за алтернативната реалност, викаш.  Confused
Да, предпочитам да вярвам в това.
Виж целия пост
# 5
Много кофти.....
Виж целия пост
# 6
Ужас.
По дяволите.
Виж целия пост
# 7
вече започна да ми става някак празно... Sad
Виж целия пост
# 8
Да бе, егати...
А колко абсурдно е това, не е истина. И Бетховен е оглушал, но е написал Деветата симфония... Виж конкретно този човек обаче не биваше да се разболява от нищо такова, загуба е за цялото човечество!
Виж целия пост
# 9
Да,многа жалко наистина.....
Виж целия пост
# 10
Жалко. Неговата вселена много ме забавлява. Надявах се да напише още книги.
Виж целия пост
# 11
 Confused
Виж целия пост
# 12
Много гадно. Confused
Дано е лека форма и да открият лек, не само за Тери Пратчет, но и за толкова много хора, страдащи от същото... Praynig
Виж целия пост
# 13
Жалко Cry.Толкова ме забавляваха книгите му, най-много ми харесваха тези , в които се подвизаваха вещиците.За съжаление тази диагноза е с лоша прогноза и ми се струва, че Пратчет вече няма да ни радва с истории от света на диска Cry.
Виж целия пост
# 14
Лошо...
Но поне е оптимист, браво.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия