Къде продават козметика Essence?

  • 2 869
  • 22
Къде в София продават тази марка?
http://www.essence-cosmetics.com/
Виж целия пост
# 1
кой район те интересува?
Виж целия пост
# 2
В центъра  Simple Smile
Виж целия пост
# 3
На Солунска като тръгнеш от Витошка към бул.Христо Ботев,отдясната страна има магазинче за козметика,там има стилаж на Есенс.
Виж целия пост
# 4
А знаете ли къде мога да ги намеря около Красно село,Борово и Гоце  Делчев. Hug
Виж целия пост
# 5
А магазин в Пловдив, където ги продават, че и аз харесах някои неща.
Виж целия пост
# 6
Моля, ако някои е ползвал глосовете да сподели, по-специално те ме интересуват  Peace
Виж целия пост
# 7
Сега,докато разглеждах сайта си набелязах два продукта и искам да ви питам дали изобщо сте ги виждали тук. newsm78
И звата продукта са пудри едната е All over Shimmer Powder,а другата All Over Highligter. Heart Eyes
Виж целия пост
# 8
Аз съм ползвала само един от лаковете им за декорация, сив брокат, тези с тънката четчица. Еми сгъсти се след 2 използване и няма правия. Иначе е готин. Simple Smile
Виж целия пост
# 9
И в едно магазинче на Плиска ги има. Под хотела се пада общо взето.
Виж целия пост
# 10
Има страхотни неща...някой ако знае къде се продават във Варна, да свирка.  bouquet
Виж целия пост
# 11
А знаете ли къде мога да ги намеря около Красно село,Борово и Гоце  Делчев.  bouquet
Виж целия пост
# 12
Лаковете на Есенс не са никак трайни и много бързо се сгъстяват.И за другите им продукти нямам добри впечатления.
Виж целия пост
# 13
Има ги и в РУМа в Младост 2, ако някой се интересува за този квартал.  Peace
Виж целия пост
# 14
Във Варна продаваха от тази марка в една аптека - на бул. "Осми приморски полк", близо до Червения площад, на реда на магазините на "Глобул". Аз също я харесвам и съм си купувала гланцове, червила и дегримьор. Цените са повече от прилични.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия