Комплект прибори за хранене, от къде?

  • 4 935
  • 22
Здравейте,

моля споделете за магазини,предлагащи симпатични комплекти с прибори за хранене...  newsm78

Единствения, за който ме осведомиха е http://www.vicko-bg.com/prod.php?cat_prod=74 ... От който си харесах  всъщност, но тъй като това няма да е покупка, която ще се прави често, бих искала да разгледам и други предложения  Wink



Виж целия пост
# 1
В Сити Центъра има два магазина, където има хубави комплекти прибори за хранене. Първият е до входа на Пикадили - страхотни са, аз от там съм си харесала, но и цените са високи. Вторият магазин е на 3 етаж до Техномаркет - казва се Гама Елит. Там също има хубави неща и тенджери ако някой търси, но и там не е най-евтиното. Това се сещам за сега.
Виж целия пост
# 2
В халите,ако не са лъжа са два щанда са такива неща.
Виж целия пост
# 3
Саманта.. в Крео има хубави неща, а ако не ти се дават толкова пари виж в Комо - там има готини неща също:)
Виж целия пост
# 4
Samantha Jones в Мола срещу Хемус на партерния етаж има наистина страхотни. Моите ги купих от там, изчистени са и са много красиви. Не съм сигурна дали и delight не говори за същия магазин.
Виж целия пост
# 5
Да не би да е Genesis магазина  newsm78

Благодаря, ще проверя там.
Виж целия пост
# 6
Магазин "Петра"...ако са си за теб де...щото са малко по скъпички,но пък си заслужава.
Виж целия пост
# 7

За мен са да, а къде се намира?
Виж целия пост
# 8
На "Скобелев"5,много близо е до НДК...
Виж целия пост
# 9
AA сетих се, има два за порцелан много близо един до друг  Wink 


  bouquet
Виж целия пост
# 10
AA сетих се, има два за порцелан много близо един до друг  Wink 


  bouquet
Е па те са заедно,от единия влизаш в другия.. Wink
Виж целия пост
# 11
 Joy

Никога не съм влизала там, само зяпах витрините  Mr. Green
Виж целия пост
# 12
Петрата също е много готина, но честно казано на мен тези ми грабнаха окото повече. Наистина и грам идея нямам как се казва магазина в Мола  Embarassed Embarassed Embarassed изобщо не обърнах внимание - до входа на Пикадили, като влизаш откъм подземния паркинг. Не е голям магазина, но е зареден със супер неща. Приборите ги купих миналата година по Коледа, а тази година един двя пъти допълвам разни екзотики - нож за рязане на сирене, държач за салфетки от същата фирма и с подобен стил. А и цените са по-добри от Петрата определено.
Виж целия пост
# 13
Аз си купих от Метро комплект от Дуралекс
Виж целия пост
# 14
Аз бих ти препоръчала на  Luminarc, много са им красиви нещата  Heart Eyes
Вждала съм в Метро и в Рума на Младост 2,  а тук има кординати на вносителите  http://roberta.business.bg/
Виж целия пост
# 15
kimba77 наистина има страхотни сервизи на Luminarc в РУМа- вносителите имат и страхотен магазин на Ботев срещу "Двете Фукли" - там пък продават страхотни стъклени неща - вази, чаши - страхотни красоти.
Виж целия пост
# 16
В момента полваме Luminarc, но ще ги сменям с Цептер, за мен това е много по-добро  Peace
Вече полвам доста техни неща и смятам да им се доверя и за приборите!!!
Виж целия пост
# 17
В момента полваме Luminarc, но ще ги сменям с Цептер, за мен това е много по-добро  Peace
Вече полвам доста техни неща и смятам да им се доверя и за приборите!!!

Този Цептер ми скъси животеца! Единствено една тенджерка с терморегулатор на капака ми върши работа. Всичко друго е една огромна заблуда - загаря, не можеш да готвиш на парното /както е указано в рекламата/, почиства се страшно трудно, издрасква се от най-лекия допир, винаги има отпечатъци от пръсти по захарницата и други прибори за сервиране /трябва да се подават с ръкавици, иначе веднага добиват вид на отдавна немити и мърляви/. Набълбуках се като лапнишаран със старашно много посуда, но ми иде да се ритна отзад /от яд/. Имам един "незагарящ" оребрен тиган, който уж се ползвал без мазнина - пълна лъжа за наивници! Месото ми загоря за секунди, а загоряло от Цептер се маха само с магия. На всичкото отгоре тежи около 3 тона. Предпочитам всеки месец да си купувам тефлонов тиган, отколкото да се боря с тази космическа технология.
А за прибори за хранене - най-красивото нещо, което съм виждала е сервизът, който една приятелка си купи от Икея- матов инокс с много оригинална и изчистена форма, на всичкото отгоре за без пари /само 50 лв./.
Виж целия пост
# 18
Петрата остави, че са скъпи, ами дома ми трябва да прилича на аристократично гнездо, за да си отива на интериора. Мисля, че и с това трябва да се съобразява човек. В магазина на луминарк на ботев има комплекти за 40лв и са супер, няколко месеца ги ползвам и лашкам в съдомиялната. А най-странно ми беше защо всеки като ми дойде на гости и казва "евала за ножа" - явно рядко ножовете от комплектите за хранене режат  Joy
Виж целия пост
# 19
Петрата остави, че са скъпи, ами дома ми трябва да прилича на аристократично гнездо, за да си отива на интериора. Мисля, че и с това трябва да се съобразява човек. В магазина на луминарк на ботев има комплекти за 40лв и са супер, няколко месеца ги ползвам и лашкам в съдомиялната. А най-странно ми беше защо всеки като ми дойде на гости и казва "евала за ножа" - явно рядко ножовете от комплектите за хранене режат  Joy

Да именно за този магазин говоря - собствениците са ми приятели и знам със сигурност че предлагат много качествени неща.
Виж целия пост
# 20
Гледах много прилични прибори в един турски магазин в мола до Хемус. Голям магазин в дъното на втория, мисля, етаж - Пашабахче или Панербахче, нещо такова. Голяма фирма, мисля, че е тази, която инвестира много в производства в разградския регион. Приборите ми изглеждаха много прилично на цени от 4.5 до 7-8 лева за бройка. Не са чудо невиждано, но са повече от прилични за тези цени - изчистени и много видове - избираш какво и в каква бройка ти трябва.
Ако съм надрънкала глупости за името на фирмата, извинете, то е само защото се опитвах да обясня за кой магазин става дума - голям в дъното на етажа с много стъклени чаши  Simple Smile
Хубави са и тези в магазините, където се продава Брабантия - в ЦУМ и в същия мол на етажа на Техномаркет. По спомен цените са около 300 лева за 30 бр. и пропорционално за по-големите комплекти, май 48 бройки бяха.
Виж целия пост
# 21
Аз гледам, че в нашия блок (до Кауфланд) има магазин "Мода за маса". Не съм влизала вътре, но ми прави впечатление, че много такива малки симпатични магазинчета има. Близо до Петте кьошета, на бул. Христо Ботев също има такъв магазин с много стилни неща.
Виж целия пост
# 22
Малко извън темата, но понеже сте споменали няколко пъти, някой има ли впечатления от тенджерите на Brabantia?
Извинявам се на авторката, дано не се сърди   bouquet
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия