Бихте ли се обидили ако ви подарят еротичен подарък за коледа??

  • 3 301
  • 59
С една приятелка мислим за подарък на една наша обща позната за коледа /и имен ден същевременно/ да вземем нещо  закачливо и със силен еротечен подтекст. Абе иначе казано някоя играчка от специализираните магазини. Но се притесняваме да не се обиди или засегне newsm78 newsm78
Та се чудя какво е вашето мнение по въпроса и как вие бихте леагирали на подобна изненада??
Виж целия пост
# 1
аз лично бих се зарадвала много и много бих се смяла  Grinning хрумването е забавно
Виж целия пост
# 2
много зависи от човека.щом е ваша приятелка би трябвало добре да я познавате и да се досетите как би реагирала.
аз примерно не бих се обидила,но не бих предпочела такъв подарък,и то не защото не харесвам такива играчки,а защото бих искала нещо толкова интимно да си го избера сама по свои предпочитания.
Виж целия пост
# 3
Скоро подарих за чрд на моя приятелка кожен камшик. Зарадва се, въпреки че на партито присъстваше половината министерство в което работи, та сега всички и викат Mistress Simple Smile
Виж целия пост
# 4
Супер идея! Ние с моите приятели сме я правили, голям смях пада!
Виж целия пост
# 5
Съвсем се изврати този свят. Това е Коледа бе, хора. За рождени дни и т.н. става, но на християнски празник??? Честито Рождество Христово, нА ти подарък - вибратор. ooooh! Голем смех, наистина!
Виж целия пост
# 6
Няма лошо Mr. Green
Виж целия пост
# 7
Много зависи от приятелката ви. Аз бих се зарадвала на такъв подарък, но познавам жени, които биха се засегнали.
Виж целия пост
# 8
на мен за миналия рожден ден, колегите от фирмата -мъжете събрали пари и ми купили от секс-шоп супер еротично, абе  ще си го кажа за мен курвенско  ярко червено бельо, едно подобие на нощница прозрачна с къдрици и дупка отпред и отзад и супер къса! И ми пожелаха, това да ми е униформата за работа, абе доста смях падна!  Joy Embarassed Не бих казала, че се обидих, смешно ми стана!!!Пък и от време на време тази нощничка влиза в употреба!! Embarassed
Виж целия пост
# 9
Не бих се обидила,дори напротив,ще се зарадвам.Но свят шарен,хора различни.
Виж целия пост
# 10
Аз не бих се обидила, но преди няколко години на една нова година подарихме такъв подарък на директора на училището, където работех.Беше престилка с мъжки атрибут отдолу като я вдигнеш.Той много си я харесваше и си я слагаше на новогодишните партита. Дори танцуваше и правеше стриптийз с нея:mrgreen:
Виж целия пост
# 11
Аз супер бих се изкефила  Peace
Но вие си познавате момичето и трябва сами да прецените. Hug
Виж целия пост
# 12
Хахахах, на мен колежките са ми подарявали силиконови гърди  Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Супер много се смяхме. Не съм се обидила, дори на едно парти си ги носих и ги предупредих да гледат да не се тресне на земята някоя цица посред хорцата  Joy Joy Joy Скоро се бяхме сетили за това и им се заканих, че пак ще ги извадя и ше ги понося  hahaha
Виж целия пост
# 13
Съвсем се изврати този свят. Това е Коледа бе, хора. За рождени дни и т.н. става, но на християнски празник??? Честито Рождество Христово, нА ти подарък - вибратор. ooooh! Голем смех, наистина!

Все пак от непорочното зачатие са минали 2000 г.  Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes
Виж целия пост
# 14
Като отворих темата реших, че подаръкът, който ще  получа за Коледа и за който ми беше казано: "Отдавна искам да ти купя" ще е вибратор!! Joy Joy Joy Joy Joy

Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия