Как да се сдобия с капки Инфакол?

  • 3 182
  • 19
Знам,че не се продават в БГ и ви питам как можете да ми помогнете:)
Виж целия пост
# 1
Знам,че не се продават в БГ и ви питам как можете да ми помогнете:)
http://www.predainatatak.bg/announcements/about420.html
Виж целия пост
# 2
Погледни в продавалника , тези дни имаше обява ако не се лъжа Peace
Виж целия пост
# 3
Брей,аз ходих у Гърция,обиколих сумати аптеки и всички казват че не са чува ли за това,
пък уж там се продава ли свободно.
Виж целия пост
# 4
В Гърция се казват Infacolic.
Виж целия пост
# 5
В Гърция се казват Infacolic.
Ееее,не са кой знае колко различни имената,тези гъркини не могат ли да се сетят какво търся. hahaha hahaha
Виж целия пост
# 6
аз живея в англия и тук ги има  навсякъде, 3 паунда са - ако искаш да потърся дали правят доставки до България?
Виж целия пост
# 7
в Гемания може ли да се намерят в аптеките,свободно ли се продават...?  Embarassed
Виж целия пост
# 8
нямам никаква идея за Германия .При мен те действаха добре на сина ми , но по-добре беше с Дентинокс / на основата на копър и анасон/ и Гавискон , с който се родих ,но той е с рецента тук.
Виж целия пост
# 9
Дентинокс тук използваме при никнене на зъбки,дали за същото става въпрос?
axel_chiara можеш ли да провериш как става доставката до тук?Много ще съм ти благодарна.
В продаваника тези дни се продаваха,но бяха разпечатани...
Виж целия пост
# 10
Инфакол-а е същата съставка като Саб и еспумизан. И ефекта съответно трябва да е същият.  Simple Smile

Даже доколкото знам еспумизана е по-силен. И аз за малката поръчах инфакол от Англия, Майликон от Америка но те са все едно и също - симетикон.

Виж целия пост
# 11
В Германия се продава свободно, но е малко по-различен състава, но също е много добър. Казва се Lefax, Antiflat е еквивалента му в Австрия. Много са по-добри от българските, випреки, че на нашите колики нищо не повлия.
Виж целия пост
# 12
Брей,аз ходих у Гърция,обиколих сумати аптеки и всички казват че не са чува ли за това,
пък уж там се продава ли свободно.

Свободно се продават и ги има в Гърция, но може аптекарката да откаже да ги даде, а да започне да обяснява, как само в краен случай трябва да се дават капки на малки бебета. Когато на нас ни трябваха, мъжа ми ми каза, че му ги дали чак в четвъртата аптека и то пак след лекция, че се дават само в краен случай, ако са изчерпани всички методи като масажчета, носене и пр., и ако е казал лекар.
Виж целия пост
# 13
Наистина ли са толкова валшебни тези капки ?!
И няма ли ги в Бг ?!
Виж целия пост
# 14
Лефакса и инфакола са със симетикон, т.е. имат еднаква активна съставка.....но пък на нашия беб инфакола въобще не му подейства, а лефакса го облекчи още на втория прием. Така че е индивидуално....и с 2-та се сдобих от продавалника  Peace
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия