Усеща ли се когато изтичат водите ?

  • 3 087
  • 52
при някой , изтичали малко , при други по обилно,,,,
страх ,ме е как да разбера дали изтичат,,,ами ако изтекат докато се къпя,, примерно,, ?/
ще съм благодарна на мамите с опит , да споделят  Hug
Виж целия пост
# 1
Усеща се,не се тревожи.
Няма как да не разбереш,ако ти изтекат водите.Имай предвид,че не всяко раждане започва с изтичането на води, обаче.Понякога  ги пукат чак в болницата.
Виж целия пост
# 2
На мен ми ги пукнаха в болницата чак.Доста течност си е.И аз като теб се чудех какво ли е.Даже последните седмици спях с найлон( специален) под чаршафа в случай,че изтекат докато спя.И не смеех да ходя на по-далечни разходки пак поради същата причина.
Виж целия пост
# 3
На мен ми изтекоха най-неочаквано 1 седмица преди плануваното секцио!И да ти кажа че за 30 мин. съм изхарчила 20 превръзки....толкова много вода изтече Rolling Eyes
Виж целия пост
# 4
Усеща се. Ако се спукат изведнъж, изтича топла и обилна течност. Няма да забравя как в списание Космополитън бяха писали, че течността била не повече от чаена лъжичка като цяло  Joy Писах им, че нещо са се объркали, но както винаги при грешки и липса на хвалебствия, никой не благоволи да отговори и да си признае грешката  Laughing
Мехурът се пука само при проблемно раждане и/или ако се налага да се бърза, иначе не, той си се спуква от само себе си, когато му дойде времето.
Ако се спука и си права, трябва да внимаваш, не е като бистра вода, хлъзгаво е.
Изтича по малко, когато има пробив на мехура, а някоя част от бебето затиска дупчицата, тогава мокри леко бельото и не може да се разбере течение ли е, изпускане малко на урина или околоплодни води. Затова е важно при такива случаи да има консултация с гинеколога.
Леко раждане ти желая  Hug
Виж целия пост
# 5
... Няма да забравя как в списание Космополитън бяха писали, че течността била не повече от чаена лъжичка като цяло... 
Хм  Thinking, що ли си мисля, че са си мислели всъщност за друга течност Twisted Evil Mr. Green
По темата - на мен ми изтекоха в хода на самото раждане и си беше доста обилен теч Rolling Eyes
Виж целия пост
# 6
Хм  Thinking, що ли си мисля, че са си мислели всъщност за друга течност Twisted Evil Mr. Green

Да, и аз има писах, че сигурно са имали предвид кръвта от цикъла, но... чакай някой да си признае  Simple Smile
Виж целия пост
# 7
мане,,луда работа Simple Smile
Голяма паника ,ще е Simple Smile)))
Виж целия пост
# 8
Усеща се. При мен изтекоха изведнъж. Аз в началото хич и не схванах, щот бях сънена, седнала на тоалетната чиния, размотаваща тоалетна хартия с метри. След поредното размотаване се усетих, че не е това дет си мисля, че е Simple Smile После в родилното при прегледа изтекоха малко остатъчни води.
Виж целия пост
# 9
И при мен изтекоха изведнъж- на два пъти- обилно. Изтече първо голяма част, и тъкмо се преоблякох да тръгваме към болницата и пак. После в колата също имаше течоверно по малко.
Виж целия пост
# 10
И двата пъти ми ги спукаха в болницата, но определено се усеща  Laughing Няма начин да не разбереш, доста голямо количество течност е ...
Виж целия пост
# 11
Усеща се разбира се, няма как да не усетиш! А и ти да не мислиш, че те текат една минута и хоп спират Laughing няма такова нещо Laughing Моите изтекоха от самосебе си, без да ми ги пукат за около 30-40 минути  Wink накрая бях вир-вода Embarassed Освен това усетих самото пукане Sunglasses

Леко раждане ти пожелавам Hug
Виж целия пост
# 12
Няма начин да не разбереш.
Моите изтекоха 30 мин. преди планувана система (точно на термина)
Виж целия пост
# 13
Моите почнаха да текат на улицата, докато отидем в болницата /около 10 минути/ бях прогизнала. Там обаче се наложи, не знам защо, лекарката да ми доспука мехура. Няма начин да не разбереш, че са водите.
Виж целия пост
# 14
А и ти да не мислиш, че те текат една минута и хоп спират Laughing няма такова нещо Laughing Моите изтекоха от самосебе си, без да ми ги пукат за около 30-40 минути  Wink

Не е общовалидно, явно. Моите изтекоха от раз, за секунди, да речем 5 секунди, спука се и всичко се изля. За минути не може и дума да става на въпрос  Grinning
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия