А когато нищо не върви?

  • 3 467
  • 32
Това ми е въпроса.Какво правите,когато нищо не върви?Зная,че по Коледа е хубаво да наблягаме на позитивни неща,но точно,защото идват празници ми е още по-тежко.
Виж целия пост
# 1
Ох, болна тема! Tired Има случаи, когато нещата не зависят от теб самия. Тогава няма нищо по-страшно от безсилието. Какво правим в такива случаи ли? Няма точна рецепта. Аз лично в момента си почивам. Зарязах всичко, защото просто не мога повече. Заслужаваме месец почивка. От януари пак сме на ринга, тогава ще му мислим. Само, че сянката на проблема ни следва навсякъде. Не можем да се принудим да не мислим, колкото и да се опитваме. Тази година празниците няма да са толкова весели, колкото и да се стараем. Остава надеждата за догодина.....
Опитвам се да наблегна на позитивното мислене - двама сме, подкрепяме се, обичаме се, всичко ще се нареди! Peace
Виж целия пост
# 2
Благодаря ти за отговора!И аз се старая да мисля позитивно,но тъкмо се справя с нещо добре и веднага ме изненадват няколко други неприятности.Нямам търпение да дойде 2008 и се моля да е по-добра.
Виж целия пост
# 3
Нова Година, нов късмет, дано да много по-добра за теб.  Hug
Какво правя аз? Мисля позитивно и се опитвам да продължавам напред.
Виж целия пост
# 4
 Първо не се оставям на такива мисли и настроения.Но пък и на мен не ми са се случвали големи сътресения и неприятности.Винаги, ама винаги има нещо хубаво в живота на всеки човек.Не знам, може би трябва сама да си втълпиш, че не всичко е черно и че винаги има изход.
 Не знам за теб какво означава нищо да не върви.За мен най-важно е да сме живи и здрави, другото са "бели кахъри".
Виж целия пост
# 5
Случват се и такива моменти. Мисли си, че и това ще мине. След лошото винаги идва добро, ще изгрее слънце и на твоята улица. При мен такива мисли винаги помагат.  bouquet
Виж целия пост
# 6
Когато нещо не върви,винаги се успокоявам,че и утре е ден и утрото е по мъдро от вечерта.Знам,че след бурите идва слънцето . Hug
Виж целия пост
# 7
Когато нещо не върви,винаги се успокоявам,че и утре е ден и утрото е по мъдро от вечерта.Знам,че след бурите идва слънцето . Hug
И моя мъж все тва повтаря  Peace
Виж целия пост
# 8
И аз все това се питам от доста време, имам големи проблеми които все повече се задълбочават.Много е тежко, особено когато нямаш подкрепа от никой.
Аз не виждам изход.
Виж целия пост
# 9
Когато нищо не върви, сядам сипвам си чаша червено вино и си казвам, че за да се оправят нещата, трябва първо да се разрушат до основи. Не знам дали е внушение, но наистина, когато се примиря, че по-зле не може да стане, всичко си идва на мястото Rolling Eyes
Виж целия пост
# 10
И аз все това се питам от доста време, имам големи проблеми които все повече се задълбочават.Много е тежко, особено когато нямаш подкрепа от никой.
Аз не виждам изход.
Няма нещо ,което да няма изход-единствено когато смъртта  отнеме човека -изход няма. Wink
Виж целия пост
# 11
Скъпа, от мен съвет и то  изпробван - разбъркай си много хубаво нещата, започни да ги редиш и се получава, ама умната, не се отчайвай. Минало ми е през главата, затова ти давам този съвет bowuu
Виж целия пост
# 12
Как така да ги разбъркам?                                                                                 Благодаря на всички ви за утехата точно от това имам нужда и ето,че все пак поне вие ме разбрахте.Близките ми не стават за опора,виж да ми намерят някаква вина или да ме упрекнат в нещо в това им е силата,а понякога една прегръдка прави чудеса.
Виж целия пост
# 13
Когато нищо не върви лягам и заспивам,на другия ден обикновено нещата се поизбистрят.Щом сте живи и здрави,другото ще се нареди някак и на вашата улица ще изгрее слънце,трябва просто малко да почакаш.Весели празници и повече позитивно настроение ти пожелавам.
Виж целия пост
# 14
ами има такива не моменти, ами направо периоди за съжаление  Confused аз винаги си казвам, че най-тъмно е преди зазоряване и истината е, че след такива пропадания има и път нагоре  Peace животът е колело и от време на време ни го напомня, тъй че се зареди с търпение и ще просветне  Hug
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия