Бременни кокетки

  • 3 175
  • 24
Не знам дали е имало или има такава тема.

Става въпрос за високите обувки, козметиката... Аз на пример носех токчета през цялото време, макар че краката ме наболяваха, все пак двете мадами не бяха никак малки. Колкото до козметиката, лекарът ми каза да внимавам какво изпилзвам и ми препоръча някои марки.
Има и мами които по време на бременността изобщо забравят за това. При вас как беше/как е? Аз и сега не съм по-различна, де.
Виж целия пост
# 1
токовете не са моята страст, това не е здравословна обувка за ежедневието- за бременни или не.
А за козметиката- не виждам какви противопоказания може да има, освен че има склонни към пигментации бременни или пък чувствителни на миризми.
Но пък и бременни с гащиризони тип торба от 10 до 40г.с., по шляпки и по 5 педя израстнала небоядисана коса или пък такива с по една педя гол корем между блузка и панталон с размер като за десетокласнички- не ме кефят.
Виж целия пост
# 2
Но пък и бременни с гащиризони тип торба от 10 до 40г.с., по шляпки и по 5 педя израстнала небоядисана коса или пък такива с по една педя гол корем между блузка и панталон с размер като за десетокласнички- не ме кефят.

Развесели ме!  Laughing Подкрепям!

A.S.I.A, ти трето бебче ли чакаш!? newsm78  Видях на лентичката ти.  Ако е така-браво, поздравления и успех!
Виж целия пост
# 3
Първо А.S.I.A., честито за растящото коремче.
За високите обувки аз също съм против по време на бременност. Но козметиката според мен независимо дали една жена е бременна или не, би трябвало да ползва. Е, вече ако има противопоказания като пигментация или непоносимост към някои продукти-да. Иначе и аз много се дразня от "бременните гащеризони" и занемарени мамчета бъдещи или настоящи. За нещастие има много жени, които след като родят и забравят да обръщат внимание на себе си. Жал ми е за съпрузите им Wink. И все пак жена уважаваща себе си, без значние дали е майка или не, трябва да обръща всекидневно внимание на външния си вид.
Виж целия пост
# 4
Благодаря за пожеланията. Аз съм свикнала с токовете, а и имам висок свод. И аз не обичам запуснати жени и мъже дори, но за съжаление ги има под път и над път. И е гадно понякога детето да вижда майка си запусната, когато майката на неговия приетал е богиня на красотатата.
Виж целия пост
# 5
Винаги сам била суетна,даже прекалено..
След като решихме да правим бебе и спрях хапчетата ми излязоха няколко папки и аз.потресена,реших,че няма да правим бебе и пак ги започвам Embarassed
До към 20 г.с докато още излизах по малко се обличах хубаво и се гримирах,след това докато родя изкарах с два йога панталона и блузки вкъщи,тъй като не излизах дори да хвърлям боклука.Не се боядисвах,защото лекарят ми не даваше и на мен не ми беше неудобно/косата ми е тъмна и се бядисвам тъмно/.Въпреки физическите ми страдания се гримирах като ходех на лекар/това ми беше най-голямото разнообразие/ и най-голямото ми постижение-успявах да се обръсна. Laughing
Сега немарливостта ми е ,че не си изправям косата,а ходжа на опашка,защото много е мързи.
Токове не нося вече ,защото лятото така се спънах и повлякох количката с мен-добре че децата са вързани. Sad
Винаги сам се подържала, дори когато сам била без гадже,а сега мажат ми оценява това.

Стига,че стана дълго  Mr. Green
Виж целия пост
# 6
 smile3518 преди да забременея ходих постоянно по разкрасяващи процедури,висях с часове в салоните,после даже от увлечение започнах работа в един.До средата на бременноста винаги когато излизах се гласях и "точех",НО от както родих нямам време за нищо,няма кой да ме отмени и за час,таткото ако е в къщи ги гледа,аз чистя и готвя.Единственото което правя е боядисването на косата на два месеца на фризиор,а на следващия една приятелка ме боядисва за обезкосмяване все има време.Много ми липсва социалния живот,а сега когато е зима още повече.Единственото ми разнообразие е да изведа кучето.
Виж целия пост
# 7
smile3518 преди да забременея ходих постоянно по разкрасяващи процедури,висях с часове в салоните,после даже от увлечение започнах работа в един.До средата на бременноста винаги когато излизах се гласях и "точех",НО от както родих нямам време за нищо,няма кой да ме отмени и за час,таткото ако е в къщи ги гледа,аз чистя и готвя.Единственото което правя е боядисването на косата на два месеца на фризиор,а на следващия една приятелка ме боядисва за обезкосмяване все има време.Много ми липсва социалния живот,а сега когато е зима още повече.Единственото ми разнообразие е да изведа кучето.

Тъжно, но е самата истина!
Нямаш НИКАКВО време за себе си! Sad
Виж целия пост
# 8
E, стига де! Ядосвате ме, мами! Трябва да идете на козметик или на фризьор, на сална или на фитнес и ще видите стреса натрупан от беремнността ще изчезне и тогава друга песене ще пеете. Намерете някой да гледа децата и си дайте 1 ден за вас си само и щесте като нови! все пак сме жени и също си имаме нужди. Това, че имаме деца и мъже не значи, че трябва да им робуваме и да забравяме да живеем. А и като сме весели и в настроение за всичко и децата ни и мъжете ще са по-щастливи.
Виж целия пост
# 9
A.S.I.A.,ама не се ядосвай! Wink
Аз децата на непълно непознат човек няма да си оставя заради фитнес или фризьор.Майка нямам,свъкърва имам ама тя си гледа нея си.Няма кой да ги гледа.
Виж целия пост
# 10
само не знам доколко е добра идея бременна и сауна  Peace
Виж целия пост
# 11
само не знам доколко е добра идея бременна и сауна  Peace

точно токова противопоказна колкото и бременна и масаж
Виж целия пост
# 12
Е то е ясно, че тези, които не са бременни могат да идат. Но на нас бременните фризьора и козметика са ни добре дошли.
Виж целия пост
# 13
ми темата е Бременни кокетки  Rolling Eyes
E, стига де! Ядосвате ме, мами! Трябва да идете на козметик или на фризьор, на сална или на фитнес и ще видите стреса натрупан от беремнността ще изчезне и тогава друга песене ще пеете. Намерете някой да гледа децата и си дайте 1 ден за вас си само и щесте като нови! все пак сме жени и също си имаме нужди. Това, че имаме деца и мъже не значи, че трябва да им робуваме и да забравяме да живеем. А и като сме весели и в настроение за всичко и децата ни и мъжете ще са по-щастливи.
Виж целия пост
# 14
Говоря периода след раждането. Има майки, които дори 3 години след това не могат да се отърсят от стреса с бременността, кърменето и проблемите около децата им.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия