Въпрос към хакерите

  • 1 318
  • 12
Преди малко синът ми базара компа и къде е бутнал и сега го няма полето къде трябва да се пишат интернет адресите.
Като вляза в Internet Explorer отгоре има само полето където са стандартните бутони и ICQ Toolbar.
Помогнете ми,моля ви Praynig
Виж целия пост
# 1
View -> Toolbars -> Navigation Toolbar - тук трябва да има отметка, а той явно я е махнал.
Виж целия пост
# 2
Ами след toolbar има:standart buttons,address bar,links,ICQ toolbar,lock the toolbar,но това го няма което ти го писа.
Махах и слагах отметката на address bar-а където според мен би трябвало да стане,но уви. Thinking
Виж целия пост
# 3
А, сори, аз гледам в мозилата и ти говоря за интернет експолорера Crazy
Значи, точно така, на Address bar трябва да има отметка...пробвай да я сложиш и после рестартирай браузера.
Виж целия пост
# 4
здрасти, "address bar" трябва да е чекнато и ще ти се появи пак поленцето.

успех!

--
сат
Виж целия пост
# 5
Ами има отметка и като изляза и пак го пусна пак го няма пустото поле.Този дребосък ще го шамаря.
Миалата седмица събори компа и беше на ремонт 2 седмици. Close
Виж целия пост
# 6
Десен бутон на полето където трябва да ти е адрес бар-а и отметни Standard Buttons,Address bar,Links и би трябвало да ти се оправи Crazy
Виж целия пост
# 7
Да не би просто да е скрито полето- бялото, нали за това говориш.Пробвай с мишката да го издърпаш на ляво.
Виж целия пост
# 8
Здравейте. Искам да питам - има ли начин, ако си харесам емотикони от един форум, да имам възможността да ги ползвам в друг ? smile3521 smile3521 smile3521
Виж целия пост
# 9
има, копираш му адреса от пропъртис и го пействаш тук примерно, но между [img]-та
Виж целия пост
# 10
има, копираш му адреса от пропъртис и го пействаш тук примерно, но между [img]-та
Благодаря за бързия отговор.  newsm47 newsm47 newsm47
Виж целия пост
# 11
Хора, има си чудна тема за всичките тези неща
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=289830.0;topicseen
Виж целия пост
# 12
Хора, има си чудна тема за всичките тези неща
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=289830.0;topicseen
Еееее,мерси и от мен  bouquetНе знаех,че имало и такава тема.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия