Идеи за рожден ден на момче(7,8,9г.)

  • 33 268
  • 65
Нашият рожден ден е чак през март, но като се има предвид, че клубовете вече трябва да се ангажират месец-два по-рано, усилено мисля за оригинално парти.
Досега винаги сме правили някакви тематични - пиратско, пътуване във времето и т.н. Не че сега изключвам и такъв вариант, но да Ви попитам мами на по-големи момчета, къде и как организирате техните рождени дни?
Последните 2 години сме били в "Патетата". Страшно съм доволна, но вече доста сме големи за там. Макар че на 7-мия рожден ден много се бяха постарали и нямаше нищо бебешко наоколо.  Но сега ми се иска нещо като за по-големи деца.
Например, случайно мярнах по английските сайтове идея "Рожден ден в музея".  Избрали са пак тема - звезди, планети и са били в такъв музей. Подаръкът също бил тематичен. Много ми хареса идеята, но ми се струва, че е за по-големи деца. На тази възраст още здравата дивеят и са направо опасни за такава среда.
В тази връзка - другата ми идея е пейнтбол, но имам много опасения и за тук. Не съм и проучвала. 100 % ще им е забавно, но е много трудно и като организация, а има и да им треперя.
Ако нещо Ви хрумва или вече сте празнували 8-ми рожден ден, ще се  радвам да ми подскажете.

Препоръчайте ми и място за готин купон!
Виж целия пост
# 1
Тематични идеи не мога да дам, но се включвам, защото празнувахме РД на дъщеря ми в "Мики Маус" Банишора и децата се забавляваха подобаващо. Освен къта за игра имаше батут, за който децата пощуряха, и нещо като дискотека.
Последните две години момчетата от класа й празнуват в "Джимис" Арена.
Лично аз смятам догодина да мина на вариант "боулинг РД"
Виж целия пост
# 2
Ще следя с интерес, защото ми предстои такъв рожден ден- 8 ми на момче и точно през март. Струва ми се безкрайно далече покрай коледната еуфория, но май не е толкова. И аз много се чудя. Той отдавна не харесва партитата в детските клубове- били бебешки. Правихме 2 рожденни дни в Патиланци- там му харесва, но на мен ми писна- шумотевица, народ и ми е далечко. Врънкаше ме за София- ленд докато работеше, но март месец е много непредсказуем като време. Подобни места за вилнеене на поотраснали младежи нещо май липсват. Ако на някой му хрумне идея за празнуване на такъв модел деца и аз с радост ще очаквам да споделите. Peace
Виж целия пост
# 3

Лично аз смятам догодина да мина на вариант "боулинг РД"

Къде се правят "боулинг РД"?

Да знаете някъде някой да организира партита с по-български мотиви - да не са викинги, пирати, мускетари ..., а нещо от БГ история, а дори и БГ фолклор (представям си какъв купон може да стане с кукерски маски, ама едва ли е разработено като ниша)?
Виж целия пост
# 4
Всичко е възможно, стига да намериш кой да ти го направи. Аз правя такива партита - сценарий по поръчка, верно,  по-скъпо е, защото всичко се мисли наново, но пък си заслужава.
Преди няколко дни правихме пингвинско парти, което беше замислено супер, но много трудно се реализира поради крехката двегодишна възраст на рожденика.  Simple Smile Но големите деца играха добре. Сега подготвям две нови тематични партита по поръчков сценарий. Всичко е възможно, стига да имаш финансовата възможност. Защото иска много енергия, материали и тн т
Виж целия пост
# 5
Всичко е възможно, стига да намериш кой да ти го направи. Аз правя такива партита - сценарий по поръчка, верно,  по-скъпо е, защото всичко се мисли наново, но пък си заслужава.
Преди няколко дни правихме пингвинско парти, което беше замислено супер, но много трудно се реализира поради крехката двегодишна възраст на рожденика.  Simple Smile Но големите деца играха добре. Сега подготвям две нови тематични партита по поръчков сценарий. Всичко е възможно, стига да имаш финансовата възможност. Защото иска много енергия, материали и тн т

Е, браво, че организираш и по-различни неща.

Преди няколко години ходех като луда да пбяснявам, че искам пиратско парти, успях, организирахме го. Аз бях накупила повече аксесоари от артистите. Че и тортата. и подаръкът трябваше да са по темата. Слава богу вече се отприщиха нещата и всеки втори РД - пиратско парти. Сега обаче пораснахме и искаме нещо по-различно и пак няма. И пак трябва аз да обеснявам като луда. Сами като си помисля преди как ме гледаха с тези пиратски щуротии. Сега сигурно директно ще звънят в лудницата. Simple Smile
Виж целия пост
# 6
Според мен вариант Боулинг е идеален. Дано, докато Крис порасне, да направят и в Бургас. За София се сещам на три места: в Студентски град, в Сити центъра в Слатина и май в Люлин. Не е скъпо, а е различно и много забавно. Има в часове, в които има промоционални цени. Заграждат за децата едната писта Rolling Eyes или коридор, не знам как се казва, за да избегнат фалове. Има и подходящи за възрастта топки.  Peace
Виж целия пост
# 7


Преди няколко години ходех като луда да пбяснявам, че искам пиратско парти, успях, организирахме го. Аз бях накупила повече аксесоари от артистите. Че и тортата. и подаръкът трябваше да са по темата. Слава богу вече се отприщиха нещата и всеки втори РД - пиратско парти. Сега обаче пораснахме и искаме нещо по-различно и пак няма. И пак трябва аз да обеснявам като луда. Сами като си помисля преди как ме гледаха с тези пиратски щуротии. Сега сигурно директно ще звънят в лудницата. Simple Smile
Да, и аз се радвам, че има майки като теб, защото те ме бутат да вървя напред. Готова съм да изпълня и най-щурата идея. За съжаление малко са в Пловдив, но тези, които ги има ги обичам. Благодарение на тях имам най-точните си попадения.
Виж целия пост
# 8
Момичета, вижте какво открих. Май не съм толкова лудичка, пълно е с идеи за РД
http://www.birthdaypartyideas.com/html/party_ideas.html
Виж целия пост
# 9

Лично аз смятам догодина да мина на вариант "боулинг РД"

Къде се правят "боулинг РД"?



Аз правих на сина ми РД в боулинг Галакси.http://www.sofianights.com/id-261/setLanguage-3/Galaxy_Bowling_Club.html
Страшно съм доволна, децата се забавляваха много. Цената на една пътека , която е за 6 човека, е 30 лв за половин час. Има кетъринг за възрастните и меню за децата. Може да се поръчат и торти.
Виж целия пост
# 10
И пак да вкарам темата в дневния ред.

Гледам-гледам по сайтовете на различните клубове и нищо не ме грабва.
Как може всичко да е толкова клиширано, еднообразно, копират един от друг и изобщо никаква фантазия!

Помагайте!

Искам да направя хубав 8-ми рожден ден на сина ми.

Досега никога не съм се излагала.
Виж целия пост
# 11
За момчета "Патиланци" е много подходящ.Много забавления.Ние две години правим там. Три часа игри без прекъсване и после всички са много доволни.Боулинг рожден ден също е много хубав.Бяхме на такъв в боулинга в студенски град. Peace
Виж целия пост
# 12
Благодаря.
А да знаете някъде да организират парти "Междузвездни войни"?
Виж целия пост
# 13
Кариоки  Peace
Виж целия пост
# 14
На басейн става весело. Преди година дъщеря ми си празнува на басейна на Кемпински, от кафето имаше сандвичи и хапки, тортата плуваше в басейна  Laughing на платформа де  Wink
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия