Някой да е ползвал тази "сушилня"?

  • 3 934
  • 17
 http://www.topshop.bg/index.asp?tn=productview&srcint=tvp&pid=23517
Знам че не са качествени нещата от тези тв реклами,но все пак да попитам има ли някой това чудо?Доволен ли е?
бих си купила нормална,но нямам място за нея
Виж целия пост
# 1
аз много се мислих и за тази сушилня , но засега се въздържам и ще следя темата  Peace
иначе имам пералня със сушилня на делонги и ми върши добра работа , но ми свива прането малко и някой неща немога да суша в нея.
нямам каде да простирам въобще - а и мразя опънати простири на терасата
Виж целия пост
# 2
И аз ще следя темата за коментари, че майка ми иска да си я купи, но аз я разубеждавам, защото съм предубедена кум този тип продукти! Но може би не съм права!?
Виж целия пост
# 3
Честно казано, и аз умувах дали да пускам такава тема. Ако върши работа, ще е перфектно-евтина и компактна, а и едва ли харчи ток, колкото другите сушилни.
Виж целия пост
# 4
Питах http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=241263.msg5579525#msg5579525 и вижте какво ми отговориха. Моя колежка, обаче си я поръча и казва, че върши работа. Е, не за един час, но за около два часа суши дънки и по-дебели дрешки. Малко шумничка била.
Виж целия пост
# 5
А колко дрехи се събират горе-долу вътре?

Откога я дебна тая сушилня,че и тема пуснах преди време,ама никой от форума не се е излъгал да си я купи още  Mr. Green
Виж целия пост
# 6
Здравейте сладки домакини и Весела коледа
Кажете тази пералня ще се хареса ли на жена ми: http://www.electron.bg/product_info.php?products_id=2230&keywords=WA62121
че трябва да действам сравнително бързо  Grinning
По натам ще взимаме и сушилня отделно и пак ще ви досадя  Laughing
Виж целия пост
# 7
Според мен става-даже звучи доста добре....ама що не питаш жена ти дали я харесва...Аз предпочитам като ме изненадват с големите неща да ме итата какво искам като параметри поне/пък и например аз си имам мои си критерии-например да има функция против намачкване,допълнително изплакване и т.н....а и за размера,че я вкарваме в ниша и няма да влезе ако е по-широка .....ей,такива неща/
Виж целия пост
# 8
За сушилнята знам от приятелка  че е голяма глупост.Тя си я взе и ще я връща.
Виж целия пост
# 9
Моята пералня е със сушилня и не бих казала че намачква допълнително дрехите.разбира се не я препълвам.Дънки и по дебели неща(памучни) суши за около 30-40 мин.
Тази ми изглежда някаси,как да кажа не благонадеждна.
Виж целия пост
# 10
Аз имам отделно пералня и сушилня и като знам колко време суши не ми се вярва тази да изсушу дрехи за 1 час, на мен никак не ми се вярва на тези прехвалени по рекламите продукти, и наистина къде отива парата не видях да има кондензационна касета , а може би просто е вълшебна и парата изчезва Simple Smile Simple Smile Simple Smile
аз не бих си купила такова нещо
Виж целия пост
# 11
 newsm78
Виж целия пост
# 12
имам ренде от телешопа и не съм доволна, не бих купила нищо повече от тях
Виж целия пост
# 13
Аз имам отделно пералня и сушилня и като знам колко време суши не ми се вярва тази да изсушу дрехи за 1 час, на мен никак не ми се вярва на тези прехвалени по рекламите продукти, и наистина къде отива парата не видях да има кондензационна касета , а може би просто е вълшебна и парата изчезва Simple Smile Simple Smile Simple Smile
аз не бих си купила такова нещо

Подкрепям! И моите са отделно и не бих си купила такава сушилня. Може би суши по четири-пет часа. Не знам.
Виж целия пост
# 14
Добре де, поне четете като си раздавате линкове... Къде отивала парата. Ми то си пише ясно и точно:

Цитат
Елементи на Еър-о-драй:

    * Външно найлоново тяло
    * Ръкав за подаване на въздух
    * Лента за фиксиране на ръкава за подаване на въздух
    * Въздушен изход
    * Чанта за съхранение и пренасяне
    * Закачалки с щипки
Иначе за колко време суши - не зависи ли това от това колко са мокри дрехите вътре!? Все пак това не е барабанна сушилня, като обикновените дето размяткат дрехите и ги изцеждат (а с това и намачкват), а само висят и се продухват нещата вътре.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия