Има ли красавици, които се борят с розацеята?

  • 1 483
  • 6
За лечението е ясно - продължително и мъчително, но на мен ми се иска да поговорим за декоративната козметика /по-специално за фон дьо тен и пудра/, която ползвате. От коя марка медицинска козметика сте най-доволни? Аз съм ползвала на Биодерма, а сега, от вчера на Uriage, но все си мисля, че не ми е достатъчна да се предпазвам от студа - като изляза на вън и поразително заприличвам на дърт файтонджия. Нека споделим опит, пък дано това да ми помогне да не посрещна празниците като маймунски задник.
Виж целия пост
# 1
    hahaha  като изляза на вън и поразително заприличвам на дърт файтонджия.

 Лелееееееее, направо ме разби с това.... Иначе аз не съм така компетента по темата, надявам се скоро да се включат дами, които могат да те посъветват.
  Усмивки за теб!   bouquet
Виж целия пост
# 2
 И успех! Hug
Виж целия пост
# 3
Аз се боря от годни. Стигам и до антибиотици, когато стана много зле.

Зимата положението е трагично. Лятото кожата ми светва, но сега  ooooh!
Медицинската козметика за зимата въобще не ми действа добре, лятото по-става, но не съм видяла особена полза от нея, но поне и не вреди де.
Най-доволна съм като че ли от Ла Рош.


НА мен добре ми влияе зимата да си мажа вечер лицето с ленено олио. Случайно попаднах на него и се зачетох, че е подходящо за розацея, и действително се подобрява положението. Е не прави чудеса де, но е по-добре от нищо.

Относно козметиката, която ползвам - престраших се да си купя 3те стъпки Клиник и съм сравнително доволна. Сапуна е ОК, 3-тата стъпка ми се отразява също много добре. 2-рата, която е излющващ лосион, ми дойде малко силна, но имат едни по-щадящ вариант и ще пробвам и с него.

ФДТ ползвам 2, редувам Макс Фактор - ейдж реню или нещо подобно беше и Радиант. Първият го ползвам малко насила, да не става зян дет се вика, никак не ми харесва. Случайно попаднах на козметиката на Радиант. Води се високия клас на Севънтийн и съм много доволна.
Виж целия пост
# 4
Благодаря ти red shoe. Лененото олио е нещо от рода на маслата на Икаров ли?
Виж целия пост
# 5
Благодаря ти red shoe. Лененото олио е нещо от рода на маслата на Икаров ли?

Ами не точно, защото става и за салати Crazy
Има го в Пикадили и в диетичните магазини.
Не знам Икаров дали имат.
Виж целия пост
# 6
    hahaha  като изляза на вън и поразително заприличвам на дърт файтонджия.

 Лелееееееее, направо ме разби с това.... Иначе аз не съм така компетента по темата, надявам се скоро да се включат дами, които могат да те посъветват.
  Усмивки за теб!   bouquet
според мен зимата няма как да не се получи,не съм много наясно
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия