ДЕЦА С ОЧНИ ПРОБЛЕМИ- 6

  • 15 794
  • 317
Такаааа,днес е Игнажден,хубав ден за нова тема!!!!!!!!!!!!
Иска ми се тази да е по късметлийска от всички до момента и да си споделяме само хубави и весели неща за нас и децата ни.А който има нужда от помощ и подкрепа.........тук сме и сме насреща Hug




ПЪРВА ТЕМА
ВТОРА ТЕМА
ТРЕТА ТЕМА
ЧЕТВЪРТА ТЕМА
ПЕТА ТЕМА

На първа страница на четвърта тема се намират координатите на детските офталмолози,които ние препоръчваме.Успех на всички на които се налага да посетят такъв  bouquet



Виж целия пост
# 1
пу, първа  newsm44
Виж целия пост
# 2
Здравейте, момичета, отдавна не съм писала тук.

Имате ли Коледно настроение, как са дечицата Hug


Ние бяхме на контролен преглед  /6 месеца откак носим очилца/, и няма никакво кривене. Диоптера си ни е същия - 3, 5 далекогледство, и очилца 3. Така ми се искаше да каже, че е мъъъъъъничко по - малко, но съзнавам, че е абсурдно за толкова време да намалее, ама мечти безмерни предколедни....

"Вики и мама", имам въпрос към теб.....четох някъде, че детското далекогледство не прогресира, вярно ли е newsm78
Виж целия пост
# 3
Я кой се върнал при нас Hug Hug Hug

"Вики и мама", имам въпрос към теб.....четох някъде, че детското далекогледство не прогресира, вярно ли е newsm78

Вярно е ,стига да няма придружаващи проблеми Peace
Имай предвид ,че Дени е на 2г и 10м.-нали, диоптер 3 не е никак много,даже е нещо минимално,защото тя е още малка и половината от този диоптер си е физиологичния,който изчезва.Реално тя има 1 диоптер далекогледство и ако продължавате с терапията ,скоро няма да го има HugЗа мен тази новина е прекрасна,особено че вече не криви очичките  bouquet
И не изчезвай повече,защотооооо... Twisted Evil Hug
Виж целия пост
# 4
Честити празници !!!
да ни е честита и късметлийска новата тема  Hug
Виж целия пост
# 5
"Вики и мама", много ти благодаря, както винаги помагаш незабавно с информация Hug Heart Eyes Hug

Иначе ме нямаше защото много тъжни неща ни се случиха, затова не съм ви чела дори, но вече ще се опитвам по - честичко да пиша Simple Smile

Понеже от утре до януари пак ме няма, да ви пожелая да сте здрави, да сте силни, само хубави емоции и много щастливи новини да си пишем през идната година!!

прегръщам и целувам всички ви Hug Hug Heart Eyes
Виж целия пост
# 6
Честити празници !!!
да ни е честита и късметлийска новата тема  Hug

а, ти по често се навъртай тук,
Небесна, и за теб се отнася същото  yes
Виж целия пост
# 7
Небесна  Hug Hug Hug
Виж целия пост
# 8
И аз да се запиша в новата тема Simple Smile Само ви създавам емоции, но мен за друго не ме бива Joy Joy Joy Но в пожеланията съм ВЪРХА  Peace Нека да е късметлийска, само хубави неща да си пишем, нека Коледа да ни донесе само положителни емоции, хубави новини, радостни настроения, много здраве на всички дечица, родители и да не забравя БАБЕТКАТА в пожеланията си hahaha hahaha
Виж целия пост
# 9
Хайде ,ще ви поздравя всички с една хубава песен.
Тази вечер ви няма ,но нищо,аз съм добър човек и ви прощавам Hug
http://www.vbox7.com/play:0c096128
Виж целия пост
# 10
Да се вмъкна с нещо хубавичко, може ли?  Flutter Марти е намалил спазъма до минимум, освободил е още 10% от обема и от 3-та, вече сме втора степен!  Party Ама не запомних точния термин...... Embarassed Embarassed Embarassed Пак не е очно, ама да кажа!  Laughing Едно такова ми поолекна на душичката.....  Hug Та наздраве викам!  Wink




Вики и мама настъпи мееее  Mr. Green , ама ще те гушна!  Hug
Виж целия пост
# 11
Браво Здравче Hug,много се радвам за Марти,нищо че не е очно,ние си знаем Peace
И да те подсетя-като ти кажа думата *китайка*,за какво мислиш Mr. Green
Виж целия пост
# 12
И да те подсетя-като ти кажа думата *китайка*,за какво мислиш Mr. Green

Аз знам! Ама ще попитам и Валентин!  #Cussing out  Да видя той кво си мисли....  #2gunfire #2gunfire #2gunfire не говоря с него, ама заради теб.... Heart Eyes
Виж целия пост
# 13
Ще ви настъпя, ще ви нагазя ,ще ви надуша, и ще се радвам  с вас . Всички хубави новини са ми като балсам за " наранената ми душа"
Виж целия пост
# 14
Бабченце  Hug Който не го е минал, той не го знае!  Hug
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия