Препръчайте ми малък и стилен телефон!

  • 2 565
  • 36
Здравейте,

искам да си сменя телефона, но нищо не си харесвам, моля ви препоръчайте ми телефон, цената да е до 250лв., да е малък и симпатичен, функциите му не са ми толкова важни, нали е телефон все пак, за мен е важно да говоря по него, а не да слушам музика или нещо подобно...ще съм благодарна да споделите опит!
Виж целия пост
# 1
Препоръчвам марката Nokia  Wink
Виж целия пост
# 2
Препоръчвам марката Nokia  Wink

А аз не  Stop току що си смених Нокията и повече не бих си взела от тази марка.

Сега съм този, страхотен е  Hug
Виж целия пост
# 3
И аз съм за Samsung.  Peace Нокиите нещо от към дизайн хич не ме кефят, пък и висока цена държат.
Виж целия пост
# 4
За мен Нокията са си номер едно въпреки, че в момента ползвам Самсунг Wink
Виж целия пост
# 5
Имала съм Ериксон, Нокиа, и последно - Самсунг. Фен съм на Самсунга. Зе сега не смятам да го сменям.
Виж целия пост
# 6
Аз пък съм фен на Нокиа и не бих си взела друг телефон.
Виж целия пост
# 7
аз съм със сони ерексон z 550 i
смятам,че отговаря на изискванията ти-малък е,женствен е. Crazyминалата година го взех за 380лв,сега сигурно е много по-ниска цената.има си всички функции,камери,мп3 и тн.
Виж целия пост
# 8
вземи си Samsung E250,малък,стилен,слайдър и върви около 250.00лв. Peace
Виж целия пост
# 9
Един път взех нещо различно от Никиа и от тогава реших повече да не го правя. Верно е, че цената им е изкуствено завишена, но все пак са си добри.
Алтернатива е Сони Ериксон, винаги с много функции и на много приемлива цена, и като дизайн са все по-интересни.
Виж целия пост
# 10
За мен Нокията са си номер едно въпреки, че в момента ползвам Самсунг Wink
Peace

Самсунг Е900.
Виж целия пост
# 11
Вземи си такъв:

Аз съм с такъв и съм много доволна. Евтин е и има всичко, каквото ти е необходимо - камера и мп3.
Виж целия пост
# 12
Един път взех нещо различно от Никиа и от тогава реших повече да не го правя ...

Не ти ли се драскат нокиите? И моята, и на мъжа ми за няма и година станаха на нищо  Sick все едно са влачени по асфалта, а уж ги пазим  newsm78 отделно с менюто така и не свикнах  Crazy и копчето за вдигане заяждаше Rolling Eyes от към дизайн също изостават, не знам какво им харесват  Rolling Eyes
Виж целия пост
# 13
И аз не харесвам Нокии-те точно, защото се драскат ужасно. Аз съм фен на Сони Ериксон, сега съм с този, много ми харесва:
Виж целия пост
# 14
Хе-хе. С изключение на първия ми телефон СИменс, всички останали са ми били Самсунг- 3 на брой, дамските бижута. Никога повече няма да си взема такъв телефон. Скапват се след 2-годишна употреба. Красиви и много боклучести. Сега за Коледа ще получа Нокия 7500.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия