Аптамил АР?

  • 1 725
  • 10
Интересува ме мамите които дават на бебчетата си Аптамил АР заради повръщане,доволни ли сте?
Аз давах Фризовом но той ни запече много Rolling Eyes
Виж целия пост
# 1
ако даваш АМ с прекалено много желязо в него има голяма вероятност детето да има запек, така че виж колко желязо има в него , въпреки че Аптамил е АМ , което има допълнително добавено желязо .
Виж целия пост
# 2
Ние в момента сме на Аптамил1 -Имунофортис!
До като бяхме на Фризовом стана още по запечен което е странно Rolling Eyesза това пак си минахме от месец на Аптамил 1,е сега акаме малко по често но пак си е доста запечен Confused
Но с това повръщане.....
Виж целия пост
# 3
Лично аз съм много доволна от Аптамил АР Peace Мойте и двамата бяха с ГЕР и Аптамила им подейства доста добре. Но се посъветвай и с педиатъра си. Не е хубаво да се сменяват много често видовете АМ Hug
Виж целия пост
# 4
На нас ни предписа някакви прахчетс които пием вече 9 ти ден и днес е последно но ефект няма!
Колкото и пъти я поитам за дадено мляко тя все се мръщи  Rolling Eyesединственно за Фризовома каза да го давам смесено с Аптамил но ефекта беше само,че не повръщахме но пък запека стана още по зле  Confused
Виж целия пост
# 5
Аз давам NAN AR, тъй като дъщеря ми много повръщаше. От както сме с него, вече 2месеца много рядко се случва да повърне, по-скоро изплюва малко мляко от време на време.
Изобщо не ми се е запичала.
Виж целия пост
# 6
Мирама,а нан не е ли с повече желязо и то newsm78
Виж целия пост
# 7
Конкретно в AR не е. Но можеш да направиш сравнение, има съставите на всички млека в Хранене с АМ и захранване.
Виж целия пост
# 8
Моят син също е на Aptamil AR и съм много доволна,но в момента трудно го намираме.
Виж целия пост
# 9
Димяни , като гледам постингите ти твоето детенце е от доста време с този проблем- не търси отговор тук , а отивай на лекар
Виж целия пост
# 10
Ходихме!Още повече ни замотаха Rolling Eyes
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия