Задължителна ли е покупката на сутиен за кърмене?

  • 3 222
  • 62
И ако да - какви марки препоръчвате и на какви цени?
Виж целия пост
# 1
Разбира се, че не е задължителна. Ако ти е удобно с "нормален" сутиен нямаш нужда от кърмачески.  Peace Аз лично ползвах кърмачески, купих си го от Штъркел, цени не помня, но със сигурност бяха нормални за сутиен Peace
Виж целия пост
# 2
Защо да е задължителна? newsm78 На мен никога не ми е и минавало през ума да си купувам такъв сутиен.
Виж целия пост
# 3
Не е задължително, но е много удобно, ако възнамеряваш да кърмиш.
Имай едно наум, ако го купуваш преди раждането, защото когато слезе кърмата, размерът на бюста ти ще се увеличи още.
Задължително е материята да е памук, цените са от 15-20 лева нагоре.
Виж целия пост
# 4
не съм ползвала, а кърмих доста дълго и начесто. носех безшевни сутиени, удобни са, не притискат гърдите.
Виж целия пост
# 5
Разбира се, че не! Аз кърмих успешно 10 месеца без подобна екстра и се чувствах перфектно  Peace.
Виж целия пост
# 6
Не съм си купувала такъв сутиен, защото ми се струва излишна покупка.
Виж целия пост
# 7
Това за мен са излишни разходи newsm78 Кърмила съм 5м. с нормален сутиен, обикновеен Peace
Виж целия пост
# 8
Естествено, че не е задължително. А и не е кой знае колко по-удобно с такъв, поне според мен.
Виж целия пост
# 9
Аз си купих, беше ми удобен. )
Виж целия пост
# 10
Не е задължително. Аз съм с безшевни сутиени: ето такива и са ми доста удобни.
Виж целия пост
# 11
За четири месеца кърмене си развалих всички сутиени, които бяха с банели. Според мен не е задължителна, а е препоръчителна. Особено, ако смяташ, че за теб ще е по-добре да кърмиш по-дискретно детето си.
Виж целия пост
# 12
Не е задължително.Аз работя кърмачка вече година и половина и се справям и без специален сутиен. Grinning
Виж целия пост
# 13
Не е задължително, но на мен ми беше много удобно.
Купих си 3 сутиена за кърмене още като бременна и си ги носих. Взех ги в болницата с мен, защото кърмих (тоест давах на бебето да суче, за да ми слезе кърмата) още 2 часа след раждането.
Купих ги доста изгодно , по около 10 лв единия.
Виж целия пост
# 14
Не съм ползвала, още кърмя.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия