Станахме на 7месеца, може ли вече столче?

  • 1 453
  • 31
Все още сме с онези кошници, с които се носи бебето.Виждам че когато пътуваме не иска да стои легнал , а се опитва да се изправи.Можем ли вече да го сложим в столче  за кола?Благодаря Hug
Виж целия пост
# 1
Ние от 2 седмици сме със седалка голяма за кола,до тогава бяхме още в такова кошче,но за тези по големите си мился,че ви е рано още(те са от 9-10 килограма)  Peace
Виж целия пост
# 2
ами ние вече ще сме 9 кг сигурно преди месец бяхме 8 100 Simple Smile..
Виж целия пост
# 3
Стига да му е удобно на бебчо защо не,пък и с килограмите отговаряте вече и за столче/нашето е 9-18 кг/.
Виж целия пост
# 4
Не виждам защо не?!
Виж целия пост
# 5
Сложи го, пробвай, ако му е удобно-става  Peace
Виж целия пост
# 6
ами ние вече ще сме 9 кг сигурно преди месец бяхме 8 100 Simple Smile..

Щом кто е така, можеш!  Peace Столчетата са ограничени по кг, а не по възраст, защото децата са различни. Моят чак сега, на 1,6 год., тежи цели 9400 г, но е в такова столче откакто навърши годинка. Имай предвид, че те се монтират в посока на движението, за разлика от столчетата 0-10 кг.
Виж целия пост
# 7
До годинка детето би трябвало да пътува с гръб към движението. Мускулатурата на вратлето не е окрепнала достатъчно и при по-рязко спиране може да получи тежка травма или дори да си счупи вврата....
Та може в столче ако то може да се монтира и така (0-18 кг са такиа например)....

А що така бързате....
Виж целия пост
# 8
Може, да. Стига да няма навика да спи в колата, ако пътувате на по-дълги разстояния. Тогава не знам дали ще му бъде удобно. Всъщност и аз вече са замислям за голямо столче, Алекс е на осем месеца. Но, когато пътуваме извън града, той спи в колата, така че не знам..........
Виж целия пост
# 9
Може, да. Стига да няма навика да спи в колата, ако пътувате на по-дълги разстояния. Тогава не знам дали ще му бъде удобно. Всъщност и аз вече са замислям за голямо столче, Алекс е на осем месеца. Но, когато пътуваме извън града, той спи в колата, така че не знам..........

Има столчета с полулегно положение, а 0-18 кг имат и доста легнало....
Виж целия пост
# 10
Може, да. Стига да няма навика да спи в колата, ако пътувате на по-дълги разстояния. Тогава не знам дали ще му бъде удобно. Всъщност и аз вече са замислям за голямо столче, Алекс е на осем месеца. Но, когато пътуваме извън града, той спи в колата, така че не знам..........

Има столчета с полулегно положение, а 0-18 кг имат и доста легнало....
Благодаря! Трябва да проверя по магазините какво точно се предлага.  Laughing
Виж целия пост
# 11
Ние го сложихме в столче точно на 7 месеца,защото вече хич не му беше удобно в кошницата! Flutter
Виж целия пост
# 12
Ако детето седи стабилно без чужда помощ значи може да го сложите в столче.
Виж целия пост
# 13
Според мен може. Ние сложихме Калоян в столче още като беше на 6 месеца, а той беше далеч от завидните 9 кг.  Mr. Green (Едва на годинка стана 9кг.) Нашето столче е 0-18 кг.  Ето такова:

Столчето е удобно. В началото го държахме повече в "легналата" позиция на столчето, а и той и без друго на 5-тата минута в колата заспиваше.
Виж целия пост
# 14
аз също много благодаря!  bouquet
 Ще търся от 9-18 кг.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия