Трябва ми помощ за Skype

  • 2 010
  • 15
От вчера,всеки път когато се опитам да влезна в скайпа си и компютърът ми се рестартира.
Бясна съм вече. hit  Изтрих го,теглих го отново,инсталирах го и пак същото. Banghead
Моля ви,ако някой може да ми даде някакъв съвет.  bouquet
Виж целия пост
# 1
Ми Славче не разбираш ли,че компът ти не го ще тоя скайп,толкова е просто Mr. Green.
Виж целия пост
# 2
Попитай в Хоби в темата за компютрите.  Peace
Виж целия пост
# 3
Ми Славче не разбираш ли,че компът ти не го ще тоя скайп,толкова е просто Mr. Green.

Ще го трясна след малко в земята. #Cussing out
Виж целия пост
# 4
Какъв skype си изтеглила? Какъв е Windous-a ти?
Вероятно версията, която си дръпнала не  за твоя компютър.  newsm78
Виж целия пост
# 5
Какъв skype си изтеглила? Какъв е Windous-a ти?
Вероятно версията, която си дръпнала не  за твоя компютър.  newsm78

XP ми е,и досега си имах скайп без проблеми,така че не е от версията,аз си бях с последната и такава си теглих.Просто от вчера има проблеми.Май имам вирусче,защото аз си го инсталирам без проблем,но след това като тръгна да се вписвам,компа сам се рестартира. #2gunfire
Виж целия пост
# 6
Имаше още една мацка със същия проблем Wink Не се реши..
Виж целия пост
# 7
  Аз съм имала такъв вирус, дето рестартира компютъра, ама си се включваше когато си иска, не само като пуснеш Скайпа. Наложи се да се преинсталира.  Rolling Eyes
Виж целия пост
# 8
Имаше още една мацка със същия проблем Wink Не се реши..


Aaaaaaaaaaaa,моя ще се реши.Няма да оставя така нещата. Wink

  Аз съм имала такъв вирус, дето рестартира компютъра, ама си се включваше когато си иска, не само като пуснеш Скайпа. Наложи се да се преинсталира.  Rolling Eyes


Преди малко си изчистих 6 бубички от компа. Joy Joy
Ще викна някой да ми преинсталира всичко,защото аз сама не мога. ooooh!
Виж целия пост
# 9
щом не си само ти, значи е вирус..
Виж целия пост
# 10
щом не си само ти, значи е вирус..

Явно е така,ама снощи изчистих всичко и пак не става. #2gunfire
Виж целия пост
# 11
Преинсталирай си уиндоуса .. оправия няма след като веднъж те е поразил вирус  Rolling Eyes
Виж целия пост
# 12
Преинсталирай си уиндоуса .. оправия няма след като веднъж те е поразил вирус  Rolling Eyes

Дам,за съжаление.Само че ще викам човек,защото сама няма да мога. ooooh!
Виж целия пост
# 13
Извикай си човек,че мъжо го преинсталира и сега от време на време ми се губи звука Mr. Green.
Виж целия пост
# 14
На мен преди време като сложа диск в dvdто и компютъра се рестартирва.Оказа се,че е вирус и ми е гръмнала и видео картата. #2gunfire Tired Обади се бързо на някой който разбира.Но не само да ти преинсталира windows,а да ти го и форматира компютъра.Недостатъка е,че ще си изгубиш цялата информация,ако не ти е разделен харда на две части.Преди няколко дена и на мен ми се рестартира 2 пъти компютъра,реших че ако направи още един път тоя номер ще го форматирам.Нямаше 3ти път.(Това го казвам само в случай че още не ти е готов.)
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия