4 месечно бебе със себореен дерматит

  • 6 494
  • 2
Извинявам се ако има подобна тема, но нямам възможност да се ровя!
 Синът ми е с поставена диагноза себореен дерматит. Дерматологът ни изписа липобаза и липокрем (кортикостероиден), ефектът е минимален, затова ни беше казано да продължим с мазилата, но аз ги спрях на своя глава. Сега веднъж дневно го мажа с родопско чудо, не вярвам да вреди колкото липокрема например. Имам няколко въпроса: Мога ли да посетя хомеопат, при положение, че детето е толкова малко, може ли да му навреди?  Има ли някой, който да има опит в лечението на себореен дерматит с хомеопатия? Какво ви е мнението за  МЦ "Хирон '89"?
Силно се надявам да ми отговорите и да ме окуражите, защото съм почти убедена, че себореен дерматит не може да се излекува (говоря от собствен опит).
Виж целия пост
# 1
 моето бебе има много упорити люспички по главицата.лекарката препоръча мазане с мазнина,но на следващия ден се появяват нови.сърбят го и се дразни,че не може да се почеше.с какво да го мажа  newsm78 Rolling Eyes
Виж целия пост
# 2
Sise_to  - можеш да заведеш детето си на хомеопат. Аз водих дъщеря си в Хирон- нямаше още 2 месеца. Какви ли не диагнози ни поставяха - памперс дерматит, гъбична инфекция, АД....Оправи се за около 2 седмици.
Виж  темата, която бях пускала аз преди време http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=215615.0
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия