за кашата?

  • 437
  • 4
Интересува ме дали мога да дам  каша 7 зърнени култури направо пак в началото помъничко или трябва първо да захраня с всичките съставки поотделно и тогава? Досега сме яли само оризова. newsm78
Виж целия пост
# 1
Когато решиш да вкараш глутен. Май към 9 месец го вкарах аз.
Виж целия пост
# 2
Първо трябва да се захрани с всяка една поотделно.Още повече,че щом са 7 зърнени,кашата по всяка вероятност съдържа глутен,който е силен алерген и се въвежда по-късно в захранването.На колко месеца е бебето,предполагам тепърва започвате захранването?
Виж целия пост
# 3
Въведох глутена на 8 месеца...каша от сухари  с ябълка на Хумана май беше....след като я свършихме...и аз купих 8 зърна  и почнах да слагам по малки количества от нея във вече въведена каша/примерно по половин чаена лъжичка, после по една и така/докато стигнах количество само от тази каша...а то е 2 супени лъжици...Нямахме проблеми...а и незнам как ще купя 8 вида каши/съответно с различните зърна/ и ще ги въвеждам поотделно, след като дори и 1 кутия не успяваме да изядем в рамките на месец...
Виж целия пост
# 4
Първо трябва да се захрани с всяка една поотделно.Още повече,че щом са 7 зърнени,кашата по всяка вероятност съдържа глутен,който е силен алерген и се въвежда по-късно в захранването.На колко месеца е бебето,предполагам тепърва започвате захранването?
Peace
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия