аз съм ужасна маика

  • 4 209
  • 56
детето ми току що си удари челото newsm45 и това нв е за първи път....постоянно се по главата се удря и му остават синини и се чуствам ужасно smile3514 smile3514 smile3514 толкова ми е зле ....даже и мъжа ми се ме обвинява Cry ,че не съм го пазила...а имам чуството че колкото повече го пазя че толкова повече се удря ...........
може би мн от вас ще си помислят,че това е поредната безмислена и тъпа тема,но аз се чуствам наистина ужасно Tired Face
Виж целия пост
# 1
Глупости, изобщо не си лоша майка, не се самообвинявай...Ела да видиш моите калпазанки Simple Smile Целите в цицини....Случват се такива неща, това са деца, не може да ги предотвратиш. Така те самите си изграждат рефлекси да се пазят... А и ти можеш ли да гледаш само него, или да си само и единствено до него...съмнявам се. Скоро ще свикне и няма да пада толкова често Simple Smile
Виж целия пост
# 2
Опитай се да се успокоиш и да се концентрираш поне за малко върху нещо друго. Остави детето да го гледа някой друг за малко и си почини.
Децата се удрят, колкото и да се опитваме да ги опазим. Неизбежно е.
Виж целия пост
# 3
Глупости, изобщо не си лоша майка, не се самообвинявай...Ела да видиш моите калпазанки Simple Smile Целите в цицини....Случват се такива неща, това са деца, не може да ги предотвратиш. Така те самите си изграждат рефлекси да се пазят... А и ти можеш ли да гледаш само него, или да си само и единствено до него...съмнявам се. Скоро ще свикне и няма да пада толкова често Simple Smile
newsm45 newsm45 newsm45
Виж целия пост
# 4
Миличка, съчуствам ти и аз се обвинявам за почти всичко, което се случва с детето ми!
Не искам да мислиш, че ти се подиграм, но защо не му вземеш каска?! Виждала съм в международните онлайн магазини да се продават каски, налакътници и наколенки за прохождащи бебета!
Иначе не мисля, че е възможно непрекъснато да го дебнеш....
Виж целия пост
# 5
Не се самообвинявай, не си лоша майка.
Скоро и моят син се светна зверски в леглото си, бях близо до него. Мястото се зачерви много веднага. Бабешката рецепта е намазване с олио /прилагано хиляди пъти върху двамата ми бесни братя/, намазах го и не посиня.
Виж целия пост
# 6
Миличка, съчуствам ти и аз се обвинявам за почти всичко, което се случва с детето ми!
Не искам да мислиш, че ти се подиграм, но защо не му вземеш каска?! Виждала съм в международните онлайн магазини да се продават каски, налакътници и наколенки за прохождащи бебета!
Иначе не мисля, че е възможно непрекъснато да го дебнеш....
да и аз бях говорила с една жена и тя каза че ще вземе за неиното внуче и аз съм се замисляла Peace
Виж целия пост
# 7
Никога не съм си мислила,че съм лоша майка само,защото детето ми е паднало или се е ударило т.е. ти не си лоша майка поради тези причини Peace
А това за съпруга ти няма да го коментирам ooooh!
Виж целия пост
# 8
И в БГ се продават Peace
Виж целия пост
# 9
Изобщо не си мисли,че вината е в теб или,че си лоша майка!Ти си най-добрата майка за твоето дете ами паднало - всички падат така се учат и опознават света! Flutter
Виж целия пост
# 10
спокойно,не се притеснявай,ще свикнеш бързо.Дъщеря ми е на 6,5г и постоянно пада и се удря,дори имаше един период,в който като бягаше да си влезе в стаята не уцелваше вратата и се блъскаше в стената.Всички деца са така ,иначе немогат да придобият рефлекса да се пазят!А на съпруга ти го остави детето да го гледа един ден и да видим как ще го опази!!
Виж целия пост
# 11
еи мн мн мн ви благодаря, newsm20 newsm20 newsm20 newsm51 newsm51 newsm51 newsm10
Виж целия пост
# 12
Спокойно тепърва почват паданията и ударите.
Виж целия пост
# 13
Не се обвинявай.Съвсем нормално е да падне детето.А защо не оставиш мъжът ти да гледа детето един ден и ще видиш,че повече няма да те обвинява.
Виж целия пост
# 14
Много знаят мъжете как се гледат деца, само знаят да дават акъл..... Не му обръщай внимание, ти си майката и знаеш, кое е най-добре за детето!
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия