Днес съм щастлив(а) / тъжен(на),защото....-4

  • 12 213
  • 302
НЕ РАЗБРАХ,ЗАЩО ЗАКЛЮЧИХА ПРЕДИШНАТА ТЕМА...(ако не е трябвало да я пускам пак...нека модераторите я заключат)!
Виж целия пост
# 1
Днес...незнам,но..тази вечер...изморена и тъжна....няма смисъл да обяснявам ,защо..всички се сещате(причини всеки ден има)!  Confused СПОКОЙНА НОЩ!  Hug
Виж целия пост
# 2
Аз пък съм по-спокойна. Тази вечер успях да оправя двете диванета преди да стане 12 ч. Това направо си е щастие.
Виж целия пост
# 3
Браво Сиси,заслужаваш поздравления определено Simple Smile   bouquet
Виж целия пост
# 4
Мерси, мерси!   bouquet
Виж целия пост
# 5
Ехей аз днес съм добре но Бнд-то -чумата да го тръшне Sick
Виж целия пост
# 6
Днес ще ходим за подаръци с Ицко. Настроението ми е приповдигнато. Но същевременно ми е свито на сърцето. Защото наближават празниците, а моето семейство се разпадна. Или по - скоро се разпадна официално. Защото явно и преди е било разпаднато, но аз съм живяла в мъгла.
Днес дойде дядо свеки (те с баща ми са поели воденето на Ицко на училище) и каза, че бабата на БНД, която беше в Гърция на работа се е върнала вчера почти сляпа. Това допълнително ми сгадни настроението.
Ей, някой весел да се разпише, че ептен ми стана криво!!!
Виж целия пост
# 7
Ех, Сиси, избягвай да гледаш по този начин на нещата. Семейството си ти, чудесните ти дечица, роднините, които ти помагат, уютът в дома ви. Семейството е състояние на духа, атмосфера, а не формула от определен брой души - мама, татко и аз...

На мен днес денят ми започна весело, понеже дойде жената да отчете водомерите, докато тя влизаше, малкият се шмугна през входната врата и по инерция се бухна във вратата на съседите. Съседката отвори, той влетя у тях, огледа се, разбра, че е на непознато място, уплаши се и нададе вой  Laughing  Днес реших да си го оставя вкъщи, понеже нямам ангажименти и ще се гледаме двамката.

Виж целия пост
# 8
Айде пак да влея песимизъм и подтиснатост в темата.
Хъни, по принцип си права. Но първо, че атмосферата и духа ми са ... Sick
Второ, гони ме носталгия за времето, когато аз си бях домакинята вкъщи, аз правих питката с късмета за моето семейство. Тази година ще съм в майка ми. Тези хора са ми опората, те са ми семейството, но...
Ей, колко съм крива днес! Спирам да пиша, че ще ме набиете.
Пък вие пишете весели неща.
Виж целия пост
# 9
Гледай сега Сиска, аз няма да спра да те бутам в тази посока, щото тя е вярната. Ти не си харесвала живота си и  преди с този мъж, но си имала някакви твои си илюзии, та баш за илюзиите си страдаш сега.... ама вземи моля те отдели време и си спомни кога е било наистина задушевно,  обичливо времето у вас и ще осъзнаеш, че това за което страдаш го е нямало и тогава, поне не напоследък. Нали тъй:))
Синът ми днес  е рожденник, задължавам всички да се усмихват Hug Heart Eyes
Виж целия пост
# 10
Джали, тъй, тъй...
Сега се нацоцкахме. Ангел дреме блаженно и се хили. Кой го знае какво сънува - някоя голяма цица. Wink
Виж целия пост
# 11
кво да ти кажа сиси, те мъжете май така си остават с този сън с  циците и после цял живот го търсят  и на яве... Joy
Виж целия пост
# 12
Тъжна съм - пак проблеми с бившия  Cry.
Виж целия пост
# 13
Оплачи се, Марги!
Не знам дали ще ти мине, ама поне ще го разкажеш!
Виж целия пост
# 14
Иска да вземе детето за цели 10 дни. Аз съм против - първо в съд. решение пише, че детето трябва да има ваканция, а то - няма и второ - предложих да си поделим дните по празниците по равно. Опитах се да говоря нормално с него, а той ме заплашва със съдия изпълнител и пр. Как да съм щастлива?! Cry
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия