Само с нови карти/със снимка/ ли пускат в Метро?

  • 2 609
  • 21
Наканихме се да идем утре до Метро, обаче една дружка ме изненада, че имали нови карти, със снимки; можело само с тях и само от собственика да се пазарува.Търсих такава тема, но не намерих. Ако има, извинете. Но да знам дали да се разхождам утре до там...
Виж целия пост
# 1
Ще ти направят нова карта на входа.
Виж целия пост
# 2
Кажи, че няма и да ми искат документите на входа....Тая карта не е моя, взех я от познат...
Виж целия пост
# 3
От Нова година ще пускат само с новите карти със снимка. Сменят старата карта с нова като те снимат на място. Трябва обаче собственикът на фирмата да те е посочил сред петте човека, на които има право да се издаде карта. При мене поне така беше. Понеже фирмата е моя, първо отидох аз и посочих имената на още четири човека, на които искам да се издадат карти. После те един по един ходиха, защото вече ги имаше в компютъра. Само че това го направих миналия месец, сега гледам, че има страшни опашки за карти.
Виж целия пост
# 4
може и с карта на познат, не правят прблем
Виж целия пост
# 5
Аз питах преди месец и нещо и ми казаха, че няма срок за подмяната, но е хубаво да се смени.
Онзи ден пазарувах със старата си. Няма проблем, отивайте спокойно.

Но мисля, че нищо чудно след нова година да искат само нови, иначе не си обяснявам бесните опашки отпред. Като знам как всеки обича в последния момент и чака крайния срок за всякакви неща, направо се учудвам така доброволно някои да седи и да се реди.
И нас това ни чака. Като го знам мъжът ми.

Бързо ли вървят опашките. Който е сменял да каже.  Thinking
И може ли да си изпринтя документите и да си ги попълня предварително, или трябва на място да дадат. Малко време да спестя така.
Виж целия пост
# 6
На 19 декември бях Метро можеш все още да пазаруваш с тарата карта.Новите карти се вадат бързо,има 3 фотоапарата и момичетата вкарват данните в компютара и веднага ти дават картата.Ако имате карта от преди и титуляра ви е заявил казвате си името и ви вадат веднага,ако ли не отивате с човек който има карта и ви заявява.За тези, които са имали карти и са заявени могат да си вземат новите карти и след нова година.Дано сте ме разбрали.
Виж целия пост
# 7
Това с каква цел го правят?Картите отново ли ще ги издават само с/у фирмени документи?
Виж целия пост
# 8
Това с каква цел го правят?Картите отново ли ще ги издават само с/у фирмени документи?
Да,даже трябва първо соб.на фирмата да си смени картата и тогава могат всички останали,които той е посочил.
Виж целия пост
# 9
Е, как става номера със карта издадена на часно лице  newsm78 В смисъл, че ние ползваме картата на свеки, тя не е регистрирана като собственик на фирма  ooooh! До сега не сме имали проблеми, ще видим след НГ  Shocked

Виж целия пост
# 10
Преди една седмица питах и казаха ,че старите карти ще бъдат валидни още за неопределен срок....т.с от Нова година ще се пазарува и със и без снимка карти. Никой няма интерес да си губи клиентите...
Виж целия пост
# 11
Ние също нямаме фирма.Майка ми е титуляр и ни беше взела карти.Сега отидохме с нея и тя ни заяви отново и си извадихме новите карти.Тя също няма фирма.
Виж целия пост
# 12
Аз нещо май се обърках.  Thinking
За да си извадиш карта за Метро не трябва ли това да стане от името на фирмата, не непременно да имаш фирма, но да си извадиш от фирмата в която работиш например.  Вадят ли карти на физически лице - просто отивам, снимат ме и ми издават карта, без да намесвам никаква фирма?  newsm78 Извинявайте за глупавите въпроси, но нещо не ми стана ясно.
Виж целия пост
# 13
Аз нещо май се обърках.  Thinking
За да си извадиш карта за Метро не трябва ли това да стане от името на фирмата, не непременно да имаш фирма, но да си извадиш от фирмата в която работиш например.  Вадят ли карти на физически лице - просто отивам, снимат ме и ми издават карта, без да намесвам никаква фирма?  newsm78 Извинявайте за глупавите въпроси, но нещо не ми стана ясно.
Може, ако си от някои професии. Имам списък. Лекари, адвокати и прочие. Това за карта на частно лице.
Виж целия пост
# 14
Майка ми е пенсионерка от 9 години,случайно на една бензиностанция след откриването на Метро и бяха дали карти.Физически лица сме.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия