така ли трябва да е?

  • 1 803
  • 29
Здравейте, аз съм в 18гс и усещам бебо само когото съм легнала по гръб и то само вечер. Усещам го под пъпчето и то съвсем леко - така ли трябва да е и в коя гс ще почна да го усещам по-често и през деня - при вас как беше? Thinking
Виж целия пост
# 1
Ами да така е в началото.бебо се усеща най-добре като си легнала и в покой.Още е много мъничък,за да го усещаш силно.До месец някъде ще започна да те рита по-силно.
Виж целия пост
# 2
Аз започнах и по-късно да го усещам. Когато напредна бременността (не помня, май след 6-тия месец) вече ме риташе доста здраво.  Laughing
Виж целия пост
# 3
ООООООООООО нормално е аз нямах търпение да легна и да се отпусна , за да я усетя.
Виж целия пост
# 4
Дияна много я усещах когато лежах на дясната си страна. Смеех се с мъж ми, че не ми дава да гледам ТВ Simple Smile
Сега усещам като седя.
Виж целия пост
# 5
Усещах го по абсолютно същия начин, вечер като се отпусна. все едно имам балончета газове
Ако ти е първа бременност е съвсем нормално да го усетиш чак сега, някой майки ги усещат и по рано
Виж целия пост
# 6
Еми да - така трябва да е  Grinning
Докато ти се движиш, бебето спи, а когато ти легнеш - то започва да лудува.
Виж целия пост
# 7
Еми да - така трябва да е  Grinning
Докато ти се движиш, бебето спи, а когато ти легнеш - то започва да лудува

 smile3521 То така ще бъде и като се роди....ще спи ,докато движиш количката ,а като искаш да полегнеш hahaha на него ще му се лудувааа Joy Joy
Виж целия пост
# 8
Много късно започнах да я усещам- към седмия месец. Моята теория е,че когато се движиш,ти един вид го люшкаш и тя е спокойна. А когато ти си в покой, то започва да си лудува, както става и след раждането.
Виж целия пост
# 9
О, ти пак рано си го усетила, аз го усетих към 20г.с. Така трябва да е, да!
Виж целия пост
# 10
Това, което описваш е съвсем нормално. Grinning
Виж целия пост
# 11
Така е. Аз го усещах мног слабо и само се притеснявах, че не е добре. А после, като напреднах - 6 месец и нататък ме е разплаквал със шутовете си, като нямаше покой денонощно. Ребрата ми бяха натъртени и не можех да се свия от болка. Имах чувството, че ще ми изкара дробовете през гърлото и там ще си намести краката  Mr. Green
Виж целия пост
# 12
Да, точно така се усеша най-добре бебчо.Когато се легне по гръб и на него започва да му става тясно и неудобно.За това лекарите препоръчват да се лежи колкото може повече на лявата страна, така не се затискала важна вена която подпомага кръвоснабдяването на плацентата.
Вики започна силните ританици още в началото на 5-я месец.
Виж целия пост
# 13
и при мен беше така, не се притеснявай излишно Simple Smile
Сега почивай, защото ще почне да рита през по- голямата част от денонощието... поне при мен беше така.
Успех и лека бременност изпълнена с красиви и незабравими мигове   bouquet  bouquet  bouquet
Виж целия пост
# 14
Да, така трябва де е! Спокойно, ще започнеш да го усещаш все по-силно и отчетливо колкото повече расте бебочето!
Зраво и хубаво бебче ти желая и лека бременност! Hug
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия