Моля за мнение за ОДЗ 17 и ОДЗ 9 в Младост

  • 2 452
  • 6
Здравейте ,
пробвах с търсачката , но ми излязаха само някакви телефони.

  Искам да питам за впечатления за ОДЗ - та 17 Мечо пух   (до хмс-то) и 9 Звездица в Младост.

  Добре ли се отнасят с децата, има ли постоянно някой да се грижи за тях( т.е. оставят ли ги без надзор)?
Притеснявам се от инциденти, като всяка майка Simple Smile    Занимават ли ги както трябва ?  Добри ли са условията в градината.

Ние ще сме на ясла, ако ни приемат в някое от двете заведения.

Благодаря   bouquet
Виж целия пост
# 1
Няма ли някоя мама която да има впечатления от тези две ясли?
Виж целия пост
# 2
В девето са добри  Peace Групите са с малко деца и много си ги гледкат. Даже ги извеждат и навън, когато се запролети.
Виж целия пост
# 3
Благодаря за мнението, едни познати които живеят в района също казаха, че 9 е по-добре Grinning
Виж целия пост
# 4
За 17 ОДЗ може ли някой да даде актуално инфо? Как е персонала в яслата и градината? Добре ли се отнасят с децата?  Praynig
Виж целия пост
# 5
ние в крайна сметка никуде не сме класирани Sad така 4е не можем да дадем информация.

Посещаваме Бърборани в бизнес парка, но не ми се иска много да е там.
Виж целия пост
# 6
Моето дете е в 17 ОДЗ, но на ясла там не е ходило. Директно в групите. Нашите госпожи са свестни и лелката е миличка. Няма някакъв тормоз над децата от страна на персонала. Инциденти понякога се случват, но такива стават и в къщи и на детската площадка. Моята например бягайки от площадката към стаята се блъснала в ръба на терасата. Резултата обелена бузка. Върнаха ми я почистена и залепена. Беше и ухапана от едно дете по бузата. Пак я бяха почистили. Но който и да е с 30-тина деца на куп не може да предотврати такива случки.
Имаше и още нещо - фирма за безплатно списание оставила екземпляри в градината да си вземат родителите ама в него и реклама на лекарства и за да се убедим в ефекта сложили и по 2 хапчета за смукане и всичко това в помещението където се обуват децата и то на достъпно за тях ниво. За щастие учителката видяла навреме списанието и ги прибрала и ги вдигнала на високо да си ги вземем ако искаме, но децата да не ги достигнат по никакъв начин.
За базата каквото и да кажа утре няма да е актуално. В момента се ремонтира градината и се подменя част от обзавеждането.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия