Искам да се похваля

  • 985
  • 17
Ми не издържах и направих тази нова темичка. Ако Бу сметне за добре, нека я изтрие или премести.
Днес бяхме на първия си преглед при GP-то, мерихме се и ето резултатите: на изписването на 6 април бяхме 2700 гр., а днес - 21 април - 3250! Толкова притеснения за кърмата имах и съм толкова щастлива! За мен беше много важно да кърмя и се надявам да мога дълго да продължа.
Висенето и четенето на този форум по цял ден дадоха резултат! Благодаря на всички, които ми помогнаха с отговори, както и на превеждащите и попълващи библиотеката!
Виж целия пост
# 1
Браво на вас! Все така да си папка малкото юначе!
Виж целия пост
# 2
Чудесна новина, от личен опит знам колко е хубаво след всички притеснения да има добър резултат Grinning
Дано занапред, проблемите са все по-малко, а добрите новини все повече!
Виж целия пост
# 3
браво Ани, все така!!!! Heart Eyes
Виж целия пост
# 4
Браво на вас! Все така да си папкате  Grinning
Виж целия пост
# 5
Много се радвам за сладкото лакомниче.  Hands Thumbsup Продължавайте все така....И аз всеки месец се чудех дали си хапва достатъчно и след всяка консултация се чувствах като с крилца... Grinning
Виж целия пост
# 6
Браво, все такъв апетит и по-голям даже ви пожелавам за напред. И карай на кърма, колкото се може повече.  Wink
Виж целия пост
# 7
Еха цели 550гр. за 15 дни направо фантастично Grinning
Аз това чувство на радост го изпитах на втората консултация,защото първият месец наддадохме само 400гр., но вторият като започнах и аз да чета форума и махнахме всички режими - 700гр.
Поздравления и все така да я карате Wink
Виж целия пост
# 8
Браво на вас! Никакви проблеми да нямате и занапред!
Виж целия пост
# 9
Много приятна новина! Поздравления! Grinning
Виж целия пост
# 10
Това е страхотно ! Все така да папка малкото юначе и да радва мама  Grinning !
 Heart Eyes  Heart Eyes
Виж целия пост
# 11
Браво на мама! Браво и на бебо!
Продължавайте така!  Grinning И не се съмнявай в себе си (респ. в гърдите си!!!  Laughing )
Виж целия пост
# 12
БРАВО!ДА РАСТЕТЕ ВСЕ ТАКА УСТРЕМНО! smile3501  smile3501  smile3501
Виж целия пост
# 13
Много обичам такива теми! Да сте живи и здрави!  Grinning
Виж целия пост
# 14
Супееер!Скоро май ще те поканим в групата на бебетата - гигантчета Wink
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия