Загубена най-любима играчка.Голяма драма!

  • 1 455
  • 21
На Коледното тържество в детска  градина "Магнолия" БЕЗСЛЕДНО изчезна любимата кукла-бебе на дъщеря ми, с която до сега беше неразделна-с нея спеше, ядеше, ходеше на градина и т.н.  Сега драмата е голяма, момиченцето ми много страда. Казах и' , че сигурно е отишла със Снежанка и Дядо Коледа  да им помага и тя се е успокоила временно, но очаква те да и' върнат бебето на Коледа (аз не съм обещавала, но тя така го изтълкува). Преобърнах София, но такова бебе по магазините не намирам-купувано е преди 3 години.
Не мога да разбера как изчезна тази кукла, учителката каза, че е била в стаята, но не и на общото тържество. Според мен някое дете я е взело по невнимание и много се надявах да ни я върнат, но уви, минаха няколко дни- няма я. Cry
Какво ме съветвате, дали да не купя друго бебе, малко по-голямо и да кажа, че е пораснала междувременно?  Или да си остане при Дядо Коледа като вечен помощник? Просто не знам как да постъпя, дайте ми съвет. Толкова ми е мъчно и все си спомням как ми беше жал така преди години за Самуил на Василиса Умница и обикалях по магазините , оглеждайки се за мече като неговото любимо изгубено. Децата го преживяват като загуба на приятел, много е тъжно.

Ще приложа след малко и снимка на бебето, ако някой пък случайно види такова някъде, да ми каже, знае ли човек.......
И ...пазете си играчките или купувайте по 2 от най-любимите!
Виж целия пост
# 1
Какво ме съветвате, дали да не купя друго бебе, малко по-голямо и да кажа, че е пораснала междувременно? 

Това ми се струва удачен вариант.

Дай снимка, че току виж.....
Виж целия пост
# 2
Според мене, купи и подобно бебе и разкажи как при дядо Коледа е пораснала, подстригали са я по друг начин и изглежда по-голяма.  Само не мога да разбера родителите, които не връщат куклата. Много добре знаят, че те не са я купували, какво прави чужда играчка у тях.
Виж целия пост
# 3
Ето го бебето:

Виж целия пост
# 4
Надявах се, че сте намерили бебето...  Confused
Непременно сложи в градината обява. Най-добре със снимка на куклата, защото така ще я загледат децата. Иначе родителите я обърнат внимание, я не.
Сега си мисля, че и нашият любимец може да е взет от някое дете, което си го е занесло у дома.
П.П. Има някакъв нов хипермаркет за детски играчки - "Джъмбо". Има и тема: http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=198801.0
Стискам палци да намерите куклата!  Hug
Виж целия пост
# 5
Василиса, написах обява чак днес, защото просто не можех да повярвам, че може някой да го е взел, деца са, може да се случи, но  родителите да не го върнат Shocked  Бях писала мейл до всички родители от групата на Марги (вързани сме в Гугъл група), но няма резултат. Учителките твърдят, че не го е взимала на общото тържество, значи е изчезнало в групата.
 Днес купих едно по-голямо бебе като резервен вариант за Коледа, но още не съм сигурна доколко номера ще мине........
Гого днес ходи до Джъмбо, и там няма такова бебе. Благодаря ти все пак  за включването. Като си спомня Самуил колко дълго страда по своя Тити и лошо ми става Cry
Виж целия пост
# 6
Разбрах че си взела друго бебе но защо не пуснеш една обява в продавалника щом бебето е купено преди три години.
Вярно че малко повечко ще се охарчиш но пък няма да рискуваш още сълзи.
П.П. Не търси в продавалника вече го прегледах няма такова бебе Tired
Все пак дано се намери Peace
Виж целия пост
# 7
Те в нашата градина не си дават много зор да търсят. Да не е по шкафчетата някъде?
Ама аз едно време се доверих на леличките и не сме търсили в градината.
Тогава и не вярвах, че има деца, които взимат чужди неща. И родители, на които новата "придобивка" не прави впечатление.  Tired
Наскоро едно по-голямо момче от моя маймун му беше взело играчка и си заминало с нея. Ама моята блейка не го познавал, не му знаел името и беше забравил кой е. Разбира се, повече не си видя играчката. По това съдя, че се случват такива неща...
Виж целия пост
# 8

Да не е бебе Jesmar(корема е парцален)? Ние имаме такова. Дали го няма в Бонжур още?
Виж целия пост
# 9
Margi, това беше любимата  кукла и на мойта дъщеря. Имаме я същата, на нас ни беше подарък и нямам представа откъде е купена. Но и аз не съм ги виждала по магазините скоро.От преди 3 години е и нашата. Казва се Лора. Но тази година на мода излязоха други кукли-вървящи.
Сложи обява със снимка на куклата наистина. Напиши, че детето много страда. Дано да я върнат!
Виж целия пост
# 10
МНого благодаря на всички, още утре ще се разходя до Бонжур!
Лала Рахин , мерси, че си погледнала в продавалника.
 АЗ изобщо не помня какво е пишело на кутията на това бебе, но ще ми е много полезно да знам какво му е името, може пък в и-нет да го намеря, макар че гледах по най-различни каталози.
ivben , Лора я е кръстила щерката или така пишеше на кутията?
 В градината се качих до горе и огледах цялата стая, и шкафчетата 2 дни подред, няма го бебето. Пълна мистерия ми е, защото когато се сетих, че Марги си е забравила бебето, бяхме  долу в градината, а като се качих, беше изчезнало, при положение, че преди това тя си е играла с него, учителката и' каза, че е било на масата. Все ме гложди, че е някъде там, но лично огледах, нямаше го. те твърдят, че Марги в плик го била свалила надолу. Аз не съм видяла да носи нещо,  лелята ми връчи новия подарък, беше страшна суматоха заради празника и някой без да иска може би го е взел, това е единственото логично обяснение, но защо не го връщат.
Както и да е, извинявайте и сърдечно ви благодаря  bouquet
Виж целия пост
# 11
Така я кръсти детето ми. И аз не си спомням какво пише на кутията. По това, което разказваш ме съмнява, че куклата е някъде в градината. Дано я намерите! Praynig
Виж целия пост
# 12
 ivben , можеш ли да питаш който ви е подарил бебто дали помни откъде го е взел? Едва ли ще го намеря, но ще опитам все пак.
Нашето бебе ни беше подарено във Варна , купено е от там, но моята приятелка не помни от къде, имам спомен, че от Метро май, но в  софийското Метро няма такова бебе в момента.
Виж целия пост
# 13
Ако е като нашето, то също беше от Метро(София). След това ги виждах и в Бонжур (Славейков), но пак беше отдавна. Подарък на Танти за 1г е  Confused Продаваше се с 2 комплекта дрешки.
Виж целия пост
# 14
МНого благодаря, ще се разходя до Бонжур днес, макар че не ми се вярва да ги има, но знае ли човек.  bouquet
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия