Стискане или вакуум

  • 7 034
  • 44
Здравейте, искам да ви попитам какво мислите по въпроса за почистването на лицето при козметик. Кое е по- добре - да отидете да ви стискат или да ви почистят с вакуум. Аз съм пробвала и двата варианта. По принцип нямам пъпки, но ми се запушват порите на челото и много ми е неприятно. С вакуум е хубаво, защото не се дразни кожата, но май не се почиства много добре. Последният път като ходих да ме стискат на човек не приличах после. Вчера се видях с една позната, която е козметичка и тя каза, че стискането е по- добрия вариант. Искам да отида на почистване и не знам кой от двата начина да избера newsm78
Виж целия пост
# 1
  Стискане е по-добре, правилно ти е казала.  Peace
Виж целия пост
# 2
Като прочетох заглавието си помислих за мъжкия полов орган и вакуум помпата Grinning.Сори,че не е по темата,ама неможах да се сдържа.
Виж целия пост
# 3
И по двата начина са ми почиствали лицето... Стискането направо ме влудява, но резултата е по-добър.
Виж целия пост
# 4
Стискане Peace
По-добре се почиства лицето с него.
Виж целия пост
# 5
Вакуум не съм пробвала, но съм много доволна от почистването с ултразвук. Не се травмира кожата, а е почистена добре. Стискането ме влудява и боли.
Виж целия пост
# 6
Не съм ходила до сега за почистване на лицето в козметичен салон, обикновено тез работи сама си ги правя, но едва ли ще дам на някои да ми стиска пъпките по лицето  Naughty и при тва да му платя за това  Mr. Green
Виж целия пост
# 7
Не съм ходила до сега за почистване на лицето в козметичен салон, обикновено тез работи сама си ги правя, но едва ли ще дам на някои да ми стиска пъпките по лицето  Naughty и при тва да му платя за това  Mr. Green

 Peace
Виж целия пост
# 8
Не съм ходила до сега за почистване на лицето в козметичен салон, обикновено тез работи сама си ги правя, но едва ли ще дам на някои да ми стиска пъпките по лицето  Naughty и при тва да му платя за това  Mr. Green
Не съм съгласна с това, аз също си го почиствам лицето в къщи, ходя и на козметик,но първото определено има по-голяма полза. Никой не може да го направи по-добре от специалист. Що се отнася до вакума, не съм го пробвала.
Виж целия пост
# 9
Имам уред за почистване на лицето с вакуум, но не съм доволна, стискането дава по-добри резултати по отношение отпушването на порите, но пък зачервяването след това е ужасно Crossing Arms Няма пълно щастие, уви! Laughing Може би някой по-мощен вакуум ще върши добра работа без зачервяване, но не съм виждала. Моето уредче струваше 24 лв и затова толкова му е и работата Wink
Онзи ден гледах уред за почистване на лицето с озон на Vivamax, ама струваше към 120 лв newsm78. Ако някой го е опитвал, нека сподели струва ли си?
Виж целия пост
# 10
Онзи ден гледах уред за почистване на лицето с озон на Vivamax, ама струваше към 120 лв newsm78. Ако някой го е опитвал, нека сподели струва ли си?

Може ли да попитам къде има такива уреди?
Виж целия пост
# 11
Имам уред за почистване на лицето с вакуум, но не съм доволна, стискането дава по-добри резултати по отношение отпушването на порите, но пък зачервяването след това е ужасно Crossing Arms Няма пълно щастие, уви! Laughing Може би някой по-мощен вакуум ще върши добра работа без зачервяване, но не съм виждала. Моето уредче струваше 24 лв и затова толкова му е и работата Wink
Онзи ден гледах уред за почистване на лицето с озон на Vivamax, ама струваше към 120 лв newsm78. Ако някой го е опитвал, нека сподели струва ли си?

Kanela ,може ли да дадеш повече информация за този уред,къде се продава?
Виж целия пост
# 12
Аз на козметик от доста време не съм стъпвала, поради простата причина, че всеки път излизах като маймунски задник от там  #Cussing out Даже един път ме бяха направили на рани от престараване в стискането. Предпочитам да ходя на дерматолог, той поне е учил за това и си знае работата.
Виж целия пост
# 13
Не бих се подложила нито на едното нито на другото...има толкова други методи за почистване на лицето Peace
Виж целия пост
# 14
Никой не може да го направи по-добре от специалист. Що се отнася до вакума, не съм го пробвала.
Малко се съмнявам  Tired
Извинявай, ама в 21 век сме все пак  Crossing Arms
Токова ли няма съвременни уреди за почистване на лицето, та да го почистват чрез стискане на пъпки  Thinking
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия