Кръвно и бременност

  • 8 499
  • 9
Redovno cheta foruma i mislya, che e izkluchitelno polezen!
Prekrasno e, kogato bremennostta proticha bezproblemno, no, za sajalenie, ne vinagi e taka. Moyat problem e niskoto kravno nalyagane. To varira okolo 90/70, a vchera beshe 76/61. Tzifrite ne biha me pritesnyavali, ako se chuvstvah dobre. Az, obache pochti ne moga da se vdigna ot legloto, zashtoto mi se zaviva svyat i padam. Problemat ne moje, spored men, da e v hranata, zashtoto se hranya dobre, vapreki, che nyamam nikakav apetit. Na den unishtojavam edin chokolad ot 200 gr, yam meso, mnogo zelenchutzi i nai-razlichni plodove, obache veche 5 -ti den nishto ne pomaga. Moyat doktor kazva, che kravnoto ne chak tolkova nisko. Nikakvi lekarstva, estestveno, ne moga da priemam. Edinstveno hrana, technosti i pochivka, razhodki i t.n. .........
Molya, ako nyakoi e imal podoben problem, da spodeli kak go e reshil ili prosto s napredvane na bremennostta toi e otshumya.
Az sam 7 sedmitza. Zabravih da dobavya, che izsledvaniyata na kravta sa mnogo dobri, a hemoglubinat mi /toi vinagi e bil po-visok ot sredniya okolo 150/ Tuk /Dania/ imat nyakakva po-druga sistema za izmervane i toi e 90, pri srednoto 70.
Blagodarya vi predvaritelno!
Виж целия пост
# 1
Na men sashto mi e mnogo nisko kravnoto stiga do 75/55 i mojata doktorka mi kaza da si pija po dve kafeta na den sutrin i sledobed po edno a prez drugoto vreme koka-kola na dva chasa po edna chasha. No az kogato tragna da izlizam vinagi imam edna kola v 4antata, zashtoto kogato vljaza v pomeshtenie s mnogo hora ili prosto zadushno i pripadam. Zatova da znaeshusrtish li 4e ti primaljava sjadash daje ako njama kade na zemjata i si piivash kola. i ne se plashi ako ti zabu4at ushite tova sashto e nak che shte ti primalee pak pravish sashtoto za da ne pripadnesh
Виж целия пост
# 2
Zdravei,naistina tova sa trite ne6a za nisko kravno:6okolad,kafe i kola ,poslednite dve i te ne sa mnogo prepora4itelni po vreme na bremennost,no pak sa po dobroto ne6o v sravnenie s lekarstvata!Dano da se po4uvstva6 po dobre!
Виж целия пост
# 3
Първото и най- важно нещо е да поемаш минимум 1,5 л вода- аз лично си ги правя 2 л., като не броя айранчетата и другите нещица... Задължително- по препоръка на лекаря (а аз мразя Imp ) пия едно- две кафета на ден. Сутрин изяждай по една лъжица мед и в себе си си носи захарчета и ако ти падне кръвното, си изсмуквай едничко. Ще се справиш! А, и преди да станеш от леглото, изяждай нещо сладичко... при мен е като сладкарница  Laughing ...
Виж целия пост
# 4
Zdravei,mila!Az sashto sam s mnogo nisko kravno!Sajaliavam che pri teb e dotolkova zle,che te darji prikovana za legloto!Poslushai prekrasnite saveti na momichetata i dano tova e samo vremenno i kogato organizma ti se prisposobi kam promenite,koito nastapvat v nego vsichko da se normalizira i ti da se pochuvstvash dobre!Ot sartse ti jelaia mnogo zdrave i chakame da pishesh kak si!!!tseluvki ot vsichki nas!!! Heart Eyes
Виж целия пост
# 5
Права е Гизи - трябват много течности. Аз самата непрекъснато пия вода...Сега, когато съм бременна кръвното ми се нормализира. Преди беше ниско и то доста, но с течности се оправях.

Успех и леко бременеене!
Виж целия пост
# 6
И аз съм с много ниско кръвно и спазвам всички по-горе изброени съвети, но пак ми прималява. Имам чувството, че няма спасение.
Виж целия пост
# 7
Здравей VW,
Можеш да пробваш с мед и пчелен прашец. Смесваш ги /примерно 100гр. пчелен прашец - купувам го от специализираните магазини за пчелни продукти/ с 500гр. мед/, действа много ободряващо, а и е полезно.
Успех и лека бременност!
Виж целия пост
# 8
Blagodarya na vsichki.! Naistina samo kola, med i pchelen prashetz ne sam opitvala.... Dano da dadat rezultat.
Виж целия пост
# 9
as sushto imah mnogo nisko kruwno po vreme na bremennostta.. ziala bremennost sum pila hapcheta sa wdigane na kruwnoto ... te me spasiha opredeleno. Bez tjah se chuvstvah tolkova zle ,che edwam karah Simple Smile
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия