Фитмама

  • 1 267
  • 4
Здравейте мами,

Подготвям подарък за бъдеща мама и исках да й подаря Аеробна ДВД програма за бременни жени и майки "Фитмама". http://fitmama.family-bg.com/
За съжаление, както винаги окъснях  Cryи нямам време да поръчам през нета доставка.
Предполагам, че може да бъде открита и в някой детски магазин.
Моля помагайте ако сте я виждали в магазин или дайте идея за нещо подходящо за подарък за бъдеща мама  newsm78
  bouquet

Виж целия пост
# 1
Още по-добре че си закъсняла с поръчката! Wink Всяко зло за добро!
На мен не ми хареса изобщо, нито упр, нито досадните обяснения с монотонен глас. Опитах да я играя в небременно състояние - бая зор видях!
Ако приятелката ти спортува редовно ще знае как да си промени програмата за сегашното състояние. Ако не е спортувала преди това - не е сега момента да започва.

За друга идея - козметика за бременни - крем против стрии, или за гърди (напр. на Мустела).
Виж целия пост
# 2
Благодаря ти за отговора ara 75. От сутринта се ровя из нета за тази фитмама и срещнах подобни негативни отзиви и доста се разколебах. Предлагат понече йога за бременни. Пробвала ли си такова нещо?
Виж целия пост
# 3
Свалих йога от и-нет, но така й не я пробвах.
Първата бременост трябваше да лежа почти през цялото време заради контракции, втория път нямах сили за и за йога Rolling Eyes покрай каката-бебе.

Да ти кажа, от отчетните теми на децата ми (списъците са с поне 50-100 мами) на пръсти се броят трениралите през бременния период Mr. Green
Виж целия пост
# 4
Ясно,  ooooh!не било много удачно да караме мамата да се поти  Flutter
Явно затова никой не ми отговаря цял ден на темата, защото е тъпо и неизползваемо, ама като е така хора, смъмрете ме веднага и ме откажете.
Благодаря ти, че спаси една бъдеща мама от глупав Коледен подарък.
Започвам мъдрене на нова идея./дано по-сполучлива/ Wink
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия