Не е акала цял ден

  • 9 083
  • 16
От няколко дни Ева има ужасни колики и от вчера почнахме да и даваме Еспумизан L. След първата доза се изака доста сериозно даже цялото ако беше на балончета(това беше  вчера някъде следобяд). От тогава е акала само веднъж и то съвсем малко сутринта някъде към 4-5 и от тогава пак нищо. Вече почвам да се притеснявам дали това не е опасно за нея, да не е някаква реакция от капките или знам ли и аз какво може да е... Ако някой знае нещо по въпроса нека да пише... Neutral Face
Виж целия пост
# 1
Нищо му няма на детето Wink
Виж целия пост
# 2
не се притеснявай. Важно е да се изака до 36 часа след последното акане. А за капките - Саб Симплекс запичат малко, а за еспумизан незнам.
Виж целия пост
# 3
niama strashno.
sled 36 ia chas veche vzimai merki,za sega ne se pritesniavai.

nise sme stigali do nomera s termometara,no chak sled 48 chasa Sad
Виж целия пост
# 4
А какви мерки се взимат след 36 часа ?  Thinking
Какво се прави ?
Виж целия пост
# 5
Когато Иво беше малко бебе педиатърката ни каза, че не е страшно дори и бебето да не е акало 72 часа. Едва след това трябва да предприема нещо. Разбира се, и аз започвах да се шашкам след първите 24 часа, но постепенно нещата се регулираха. Никога не съм използвала термометър. Само веднъж в пристъп на истерия дадох Дуфалак след 24-тия час.
Виж целия пост
# 6
аз или давам дуфалак или правя клизма с термометъра
Виж целия пост
# 7
И ние бяхме запечени докато приемаше Еспумизана,има ли сме по 2 даже и 3 дни без да акаме.Нищо не сьм му правила,на третия ден си свьршваше работата сам...доста обилно като количество.А иначе може да му помогнеш с термометьра,малко сапунче - ама най добре си питай педиатьра за това.
А и какви са тези балончета Thinking
Виж целия пост
# 8
ами балончетата предполагам са от газовете...то нали в крайна сметка тези колики са си живи газове които им се разхождата по червата и из стомахчетата...
Виж целия пост
# 9
Само 2 пъти Дени не беше акал 24 часа и тъй като аз това го броя за запек;) действахме с термометъра. А, иначе, в родилния дом ни казаха, че до 3 дни е нормално да не ака. След това чак да вземаме драстични мерки. Добре, че не се е налагало. Simple Smile
Виж целия пост
# 10
Не се притеснявай!
Мони веднъж не ака 3 дни - беше на 2 месеца и половина тогава. Но не се напъваше, нито я болеше коремчето и, понеже беше само на кърма, всъщност нямаше запек. За всеки случай аз хапвах малко по-разхлабващи храни.
Виж целия пост
# 11
Мила Надя,да те успокоя-моят дребос от 15-16 ден си ака през...ден.Та така до днес-обаче откакто взехме чайче на Блевит-нещата се порегулираха.Тъй като той е изцяло на адапте,аз не се тревожа,когато прескочи ден.Според моят оедиатър за запек се говори,когато акитата са твърди и много оформени-това не ни се е случвало.Дуфалак купих и аз тогава-преди месец-така си и стои неизползван.Той ходи пре ден,по веднъж-дваж-а преди два дни 4 пъти-живо постижение Laughing
Виж целия пост
# 12
искам да ти кажа да не се притесниаваш това се срещта при много бебоци и на нас ни се слу4и на 2 месеца но аз му дадох малко сок4е от сливи и веднага нещтата се опражиха
Виж целия пост
# 13
A zashto davash Espumisan?
Виж целия пост
# 14
Цитат на: Vivi
педиатърката ни каза, че не е страшно дори и бебето да не е акало 72 часа. Едва след това трябва да предприема нещо.


И на нас така ни казаха.
Зорница след като навърши месец ака през ден. От скоро започна да ака всеки ден, предполагам от пюретата.
Не се притеснявай!
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия