Nivea за изправяне на косата?

  • 4 323
  • 15
Здравейте,
някой да е ползвал тази нова серия на Нивея за изправяне на косата?
Изтъних си косата много драстично и сега единственото ми спасение е да я поддържам права, но не се справям особено добре.
Някакви съвети?

ПС прилагам снимка на "преди", но за "след" тази е правена веднага след фризьор и изглежда добре, искам и сама да постигна подобен ефект
http://picasaweb.google.com/alanahh/Az/photo#5144547516707356098
http://picasaweb.google.com/alanahh/Az/photo#5146875930147668450
Виж целия пост
# 1
Според мен ше ти е трудно да постигнеш този резулатат сама в къщи и на мен ми е стояло така добре след фризьoр. Купих си наскоро шампоана и стилизиращия балсам от тази серия и по мое мнение се справят добре, но пък и косата ми вече не мн къдрава както преди.
Виж целия пост
# 2
Продуктите за изправяне вършат работа, само ако ги ползваш с четка и сешоар или преса. Самостоятелно никой продукт не може да изправи косата.
Аз такъв ефект постигам единствено с пресата, най- добре си вземи една керамична Peace
С четката и сешоара се оправям, но ми е доста по- трудно и крайния резултат не е чак толкова добър.
Виж целия пост
# 3
Здравейте,
някой да е ползвал тази нова серия на Нивея за изправяне на косата?

Някакви съвети?
Не съм ползвала тази серия,но не разчитам на чудеса.Просто с течение на времето се научих да използвам в дясната ръка четката ,в лявата сушоара  и се усъвършенствах.Практика му е цаката!Слагам обаче предварително на леко влажна коса пяна!
Виж целия пост
# 4
Благодаря ви
засега смятам да поизчакам с Нивея-та
времето ще покаже, пък и ако имам нова информация - ще ви кажа
Виж целия пост
# 5
Трябва да си купиш цялата серия за изправяне на НИВЕА-
шампоан, балсам и стилизиращата емулсия.... Wink

п.п- моята коса е доста права и без такива помади,
но трябваше да напиша нещо в темата ти,
че да те попитам: кой е Димо? А Док? Whistling
Виж целия пост
# 6
На мен лично тази серия на Нивеа не ми допадна Crossing Arms
...А Гери ми беше колежка от ПУ-то Hug
Виж целия пост
# 7
alanahh, за Нивея не мога да ти кажа нищо.Имам мостра,но все още не съм го използвала, мога да кажа, че съм скиптично надтроена,не вярвам само с един шампоан да може да се изправи косата. Наистина е по-добре да си купиш преса или пък да се изправяш със сушоар и четка, трудно е обаче. Между другото,разгледах снимките ти Blush, много ми харесваш сега. Но косата ти може още повече да се изправи. Peace
Ето както тук http://picasaweb.google.com/lh/viewPhoto?uname=alanahh&aid=5 … 46875951622504962
Виж целия пост
# 8
На мен лично тази серия на Нивеа не ми допадна Crossing Arms

аз също не съм доволна  Crossing Arms
Виж целия пост
# 9
Аз не вярвам и не разчитам да ми помогне при изправяне на косата.
Виж целия пост
# 10
Продуктите за изправяне вършат работа, само ако ги ползваш с четка и сешоар или преса. Самостоятелно никой продукт не може да изправи косата.
Аз такъв ефект постигам единствено с пресата, най- добре си вземи една керамична Peace
С четката и сешоара се оправям, но ми е доста по- трудно и крайния резултат не е чак толкова добър.

Това е и моето мнение. Ползвам сешоар и четка. Още съм в дилема каква преса да си взема. Rolling Eyes Лейди, керамична казваш, че ползваш - това ли е най-щадящото покритие за момента? Thinking
Виж целия пост
# 11
На мен добра работа ми върши не Nivea, а Dove - Silk & Sleek. Даже когато използвам шампоан от съвсем различна марка, а ползвам само балсама Silk & Sleek (т.е., не цялата серия), и то без никакви преси и др. процедури след измиване, резултатът е страхотен  Peace .
Виж целия пост
# 12

Това е и моето мнение. Ползвам сешоар и четка. Още съм в дилема каква преса да си взема. Rolling Eyes Лейди, керамична казваш, че ползваш - това ли е най-щадящото покритие за момента? Thinking

Най-щадящото покритие е тефлона. Но са по-скъпички. Керамичните също не увреждат косата толкова колкото обикновените преси, но след дълго ползване керамичното покритие вече няма същата предпазваща функция както в началото. Аз от доста време се каня да си купя преса с тефлоново покритие ама да видим кога ще е.... Wink
Виж целия пост
# 13
Лейди, керамична казваш, че ползваш - това ли е най-щадящото покритие за момента? Thinking

Я да отговоря аз с 2 месеца закъснение Blush
Моята преса е стъклокерамика, когато си я взимах ми казаха, че това е най- доброто покритие за момента. Но беше преди повече от година.
Виж целия пост
# 14
Продуктите за изправяне вършат работа, само ако ги ползваш с четка и сешоар или преса. Самостоятелно никой продукт не може да изправи косата.

И аз така мисля.
Нивеа не струват като цяло, освен с 2-3 изключения.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия