как се борите с белезите?

  • 1 141
  • 14
някой знае ли нещо ефективно за премахване на белези?
Виж целия пост
# 1
Контратубекс
Виж целия пост
# 2
Тази тема и мен ме интересува. Имам отвратителни белези от пъпки по брадичката си, които страшно ме дразнят и се чудя с какво да ги третирам. Нещо изпитано?
Виж целия пост
# 3
  Може и да е ефективно, ама как мирише на лук...  newsm25
Виж целия пост
# 4
пробвала съм го, нямаше ефект дори върху пресен белег, и то не голям.
Виж целия пост
# 5
За белега от секциото пробвах какво ли не. Не става. Белегът си е белег. Само пластична хирургия може да го оправи.
Виж целия пост
# 6
По аптеките продават лепенки за белези,но май бяха доста скъпички
Виж целия пост
# 7
малко по-доволна съм от МАДЕКАЗОЛ,отколкото от КОНТРАТУБЕКС. става и за лице,но за белегът на секциото 4ак 4удеса не прави,както каза baibibi белегът си белег. става тънък като одраскано от котка все едно,но пак зависи от кожата ти,коко бързо ще регенерира и дали няма да направи уплътнения.ако е за лице,зависи колко е стар ?!
Виж целия пост
# 8
моят белг е от вчера- котарака ми ме одраска по лицето на 2 места. драскотините са доста мънички, но все пак не ми се иска да се превръщат в белези Sad
преди около 5 години пак ме беше одраскал, ама драскотината беше около 5-6 см. тогава няколко поредни дни с ултразвук (май) ми вкарваха контратубекс. белега така и не изчезна, а беше пресен и сега малко си личи. не че е болка за умиране, ама....
Виж целия пост
# 9
Аз за белег от операция мажа Зерадерм. Засега дава добри резултати  Peace
Виж целия пост
# 10

 Peace Peaceно както се казва трябва да е "пресен" белега.
Виж целия пост
# 11
Все пак за какъв белег става въпрос - от операция, от изгаряне, от акне...Разликата е огромна!
Виж целия пост
# 12
от котка  Laughing
по-нагоре някъде написах обяснение
Виж целия пост
# 13
аз да кажа само че малко кисело мляко върху белег от ожулено на дете като се слага - не остава никаква следа  Peace , от опит знам - щерката ми падна и си ожули бузата / на 6 г. е / - а аз не искам като стане пубертет да се срами с белези от градината - камоли по лицето  Rolling Eyes
иначе по мен белези колкото искаш - операцията ми уж мазах мазах -  8 месеца с контрактубекс - пак си се личи , на ултразвук с контрактубекс  и инфрачервени лъчи също бях - цял месец лечение на белезите - ми пак не видях да се промениха много
явно ми е гадна кожата и държи да си пазя спомените докрай
Виж целия пост
# 14
контрактубекс
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия