За пола на бебо

  • 29 628
  • 66
Здравейте бъдещи и настоящи мамчета Grinning .Случвало ли се е на някоя от вас, по време на бременноста,лекарите всеки път да казват различен пол на бебето?До колко може да се вярва на апаратите и добрите лекари за определяне на пола Simple Smile ?Ще се радвам да споделите своят опит Simple Smile !
Виж целия пост
# 1
Оооо, да! На мен ми се случи Laughing  Laughing

Първо в 17-та г.с. доц. Томова допусна, че чакам момиченце, но не беше 100%, после и д-р Мазнейкова беше за момиченце, а моята гинеколожка изчакваше, но веднъж допусна, че е момченце. После отидох в 7-ми месец на триизмерен в Св. Лазар и там се видя момченце, ама пак 97% заради позата Laughing
И сега преди 2 седмици уж окончателно видяхме момче на 100%, ама аз пак имам едно на ум Wink
Всъщност от самото начало си имам предчувствие за мъж, което беше разколебавано няколко пъти, но да видим Grinning
Виж целия пост
# 2
Здравей,
На мен и двата пъти ми познаха пола (за съжаление, защото исках момиче поне едно Grinning) още от 4 месец. Доколкото знам ако ти кажат момиче, спокойно може и да е момче (срамежливо  Grinning ), но рядко ако кажат момче излиза след някой и друг месец момиче. Каквото и да е ще си го обичаш, а и като не знаеш ще е по-интересно.
Виж целия пост
# 3
Здравей Хриси Grinning !
При мен как беше - първите три-четири месеца само аз знаех, че бебето в мен е момче. По-точно - бях 100% сигурна Wink . През това време лекарката, която ме наблюдаваше, всеки месец твърдеше, че бебето се крие и не може да се определи пола. В следствие на това, а и като започна да ми личи корема в шестия месец /гадаеха по формата му, по някакви календари и по това какви храни предпочитам/ Twisted Evil , всички около мен твърдяха, че чакам момиче, и не искаха и да чуят, че аз чувствам, че ще е момче. Таткото се беше приготвил за женско царство Sunglasses  и име беше измислил - Ева. В седмия месец лекарката ми каза, че вижда тестиси на ехографа, но било възможно да е пъпната връв, и било напълно вероятно и да е момиче /тъй като бебоците са с много изразени полови органи Embarassed /. Отново шах с пешката Sign Exclamation  Е, наближи ми термина и девет дни преди него се роди Емо Wink . Та така - в крайна сметка шестото ми чувство за пореден път не ме подведе Wink .

ПП: Между другото, няколко месеца след като родих, попаднах на един календар в сп. 9 месеца, който показваше, че ще имам момче, та не знам родата какво е изчислявала, ама май не е било по точния календар. Направих справка и за мен и за брат ми и за други познати, и всичко се връзваше. Май излиза, че е по-верен от предположенията на лекарите, които и без това почти никога не са сигурни Laughing .

Поздрави, и каквото и да е бебчето, пожелавам ти да е здравичко и сладичко Grinning !
Виж целия пост
# 4
При мен много рано ми казаха пола - после още 2ма също потвърдиха. В общи линии като ходех на преглед винаги ме питаха "а предния път казахме ли че ще е момче?" Laughing
Виж целия пост
# 5
Много исках второто ми дете да е момче - гледаше ми се момченце - незнам и аз защо след като голямата ми дъщеря е толкова палава , че не мога да ти опиша от беля на беля.
По време на втората ми бременност ходих 7 пъти на видеозон само и само да кажат , че е момче  обаче - не. Така като и аз самата започнах да се съмнявам дали ще е момче , дрешките , които купих - наколко бодита с къси и дълги крачули  и др. дребулии - защото как да се въздържи човек да не купи нещо при толкова сладурски малки дрешки- та всичко беше в цвят унисекс -бледо зелено , бледо жълто , оранжево със синьо, сиво и бежово.
Е ,сега си имам две момиченца - второто се гледа по- лесно с дрешките от първото / с първата дъщеря бях голяма манячка на дрехи и и купувах купища тоалети,  тогава пътувах често извън страната и имах възможност да направя голяма колекция , а част от тях са като чисто нови и сега честно харча много малко за дрешки/ Иначе освен дрехите и памперсите , които са различни за момчета и момичета - дали ще е момче или момиче - бъди сигурна върховото удоволствие от бебето е еднакво и то за всички роднини и близки.

Поздрави , лека бременност и щастие.
Виж целия пост
# 6
Аз знам, че най-сигурно се определя...след раждането на слънчицето Laughing  Laughing  Laughing  Каквото и да е, ще бъде много обичано, нали? Така че, спокойно бременеене и леко раждане на хубаво и здраво бебе!
Виж целия пост
# 7
Цитат на: amana
По време на втората ми бременност ходих 7 пъти на видеозон само и само да кажат , че е момче  обаче - не. Така като и аз самата започнах да се съмнявам дали ще е момче , дрешките , които купих - наколко бодита с къси и дълги крачули  и др. дребулии - защото как да се въздържи човек да не купи нещо при толкова сладурски малки дрешки- та всичко беше в цвят унисекс -бледо зелено , бледо жълто , ...
Поздрави , лека бременност и щастие.


Една приятелка се впусна да пазарува предварително по същия начин и бебока ( по нейни думи после) приличаше на малко жабче във всички тези жълто-зелени дрешки Laughing
Виж целия пост
# 8
На мен за първото дете ми казваха, че не се вижда пишка, т.е. момиче, ама не е сигурно.
Майка ми накупи розови бодита и др., а то излезе "срамежлив" мъж.
Сега за близнаците в 24 г.с. казаха еднояйчни момичета и ние с таткото много се зарадвахме, че ще имаме и дъщерички,
а в 27 г.с. (днес) казаха разнояйчни, едното момче, другото се крие! Confused  Май и този път до последно няма да е ясно,
но се надявам поне едно момиченце да имам, какво ще правя с толкова мъже вкъщи!?
Даже и кучето мъжко!  Close
Виж целия пост
# 9
На мен д-р Иво Тодоров /има частна клиника на петте кьошета /,ми каза пола още във втория месец  Grinning .От всички мои познати ходили при него няма объркан пол.На всички е казвал точно какво ще е бебето.Много е добър като специалист.
Виж целия пост
# 10
Много ви благодаря за отговорите Grinning !Сега вече знам,че докато не се покаже на бял свят няма да имам яснота по въпроса Grinning !Само да е здраво Laughing !
Виж целия пост
# 11
Това се случи на мама1Първи казаха че ще е мо че,после се чудина,накрая двама  различни доктора в пловдив и ст.загора заявиха че ще е момче!И се роди момче! Stuck Out Tongue
Виж целия пост
# 12
На мен в 16 г.с. ми казаха че ще е момченце,след това в 21 г.с. ми казаха че не виждат мъжки ограни  Rolling Eyes И така все още не сме сигурни какъв ще е пола,но пак и няма значение(не че не искам да знам  Wink ) важното е да е живо и здраво,то ще си бъде нашето  :lilangel:
Виж целия пост
# 13
аз имах само един преглед на видеозон за цялата бременност. това беше в 20 г.с. тогава ми казаха, че бебо е момченце. и познаха Simple Smile а според всякакви други измислени таблици трябваше да имаме момиченце. не че пола е важен, но мисълта ми е, че таблиците за пола са пълна измислица. то вие си го знаете де Simple Smile
живи и и здрави бебчета ви пожелавам. това е най-важното.
Виж целия пост
# 14
Za bliznacite - jivo me interesuva. Tvoite v dva saka li sa ili v edin - mnogo ne mi e qsno Embarassed , kak taka ediniqt put ednoqi4ni drugiq pyt dvuqi4ni - po-kakvo razbirat lekarite?

Moite sa v dva saka na edna placenta Simple Smile i lekarkata mi kaza 4e moje i da sa brat4e i sestrice  Stuck Out Tongue
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия