Моля,инфо за Д-р Валери Манчев от 1-ва АГ?

  • 2 743
  • 2
Здавейте мами,весели празници,типлина уют и доброта нека цари в домовете ни и в сърцата ни.
Моя ви ако някой има някаква информация за Д-р Валери Манчев ор 1-ва АГ Св.София нека сподели.Питам защото днес сутринта една моя приятелка по спешност и се наложи да иде в тази болница,тя е в 4-ри месец и е много чакано бебето,попаднали са на този лекар и ми се иска ако някой има впвчатления нека каже.Надявам се всичко да е наред.Той и е казал че всичко е ОК,но без да я преглежда на видеозон.
Благодаря
Виж целия пост
# 1
Аз съм ходила при д-р Манчев от тази болница, но не съм сигурна за малкото му име. Миналата година ми прави лапароскопия, но мисля, че не е от ЖК. Поне миналата година беше в кабинета за прием в болницата, този в коридора до 106-ти. Специално за този съм безкрайно недоволна, операцията ми бе заплатена от медицински център, към който съм здравноосигурена, но той отделно ми поиска най-безцеремонно пари на ръка, за да ми каже резултата. Това ме разочарова, иначе е възможно да е специалист.
Виж целия пост
# 2
Ако не се бъркам е доста алчен по отношение на парите, а за това какъв специалист е не съм сигурна колко е добър. Когато раждах в стаята ми имаше едно момиче което беше при него и доста им напомняше за парите и бързаше да ги получи. Не ми направи добро впечатлениеи като специалист. Не идваше да я вижда, а само да й напомни за парите. В болницата има толкова добри доктори. Не може ли да си поиска друг- Силвия Савова, Константин Ташков .....
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия