въпрос за Бъдни Вечер....

  • 1 550
  • 17
Момичета,имам въпрос.Непредвидено се получи така,че ще празнуваме Бъдни Вечер и с приятели,а не само семейно в къщи.Нередно ли е,само семейно ли трябва да бъде?Иначе ще си сготвим всичко както си му е реда и постно за празника Thinking
Виж целия пост
# 1
Не намирам нещо нередно в това, че ще има и приятели с вас.
Весело посрещане на празника.
Виж целия пост
# 2
Е сега ако ти кажа, че е нередно, кво ще правиш...? Изритваш приятелите...?
Въпросът ти е... как да кажа...
хайде няма да газвам...
Виж целия пост
# 3
За мен е малко нередно. Коледа с приятели-да, но Бъдни вечер си е за семейството. Преди години на една Бъдни вечер една семейна приятелка дойде у нас и паричката се падна на нея. Годината беше трудна за цялото ни семейство и баба казваше "Защото Ирина ни взе късмета".
Виж целия пост
# 4
За мен е малко нередно. Коледа с приятели-да, но Бъдни вечер си е за семейството. Преди години на една Бъдни вечер една семейна приятелка дойде у нас и паричката се падна на нея. Годината беше трудна за цялото ни семейство и баба казваше "Защото Ирина ни взе късмета".
Малееее, каква е гадна тая Ирина  #Cussing out
Виж целия пост
# 5
Благодаря Ви,как да кажа те се самопоканиха приятелите иначе и аз мисля ,че Бъдни Вечер си е семеен празник Rolling Eyes
Виж целия пост
# 6
Как така са се самопоканили? Ти защо не си парирала подобно меко казано непозволимо поведение newsm78
Виж целия пост
# 7
Пожелавам паричката да си остане във вашето семейство Peace Приятно изкарване и  не се коси Laughing
Виж целия пост
# 8
Празника е семеен но всичко зависи от твоите усещания Ако ти е гузно и кофти 4е не спазваш традицията нямя смисъл да си с тези приятели ако ли не весели и щтастливи празници
Виж целия пост
# 9
Как може някой да се самопокани на Бъдни вечер? Shocked
Покани ги на Коледа.
Виж целия пост
# 10
Кажете им още сега, че много ще се радвате да се видите на Коледа. Ако и при такава отмяна на поканата за довечера не им стигне акъл...
Виж целия пост
# 11
Не се коси, прекарайте си хубаво празника.
Аз какво да кажа като по-миналата коледа решихме да идем при свеки, та даже и питка нямахме. Празника е такъв какъвто го направите.
Представете си, че има доста самотни хора. И не трябва да ги каните на Бъдни вечер, да почувстват и те празника, само защото не било "редно".
Виж целия пост
# 12
Винаги съм се чудила как може да има толкова нагли хора и да се самопоканват и то на такива празници.Това е семеен празник,а приятелите на Коледа,така мисля аз.
Виж целия пост
# 13
Според мен това е най-семейният празник от цялата година и някакси да дойдат приятели за
мен поне е неприемливо.
Честно казано щях да им кажа да заповядат на Коледа,с радост ще се повеселите.
Виж целия пост
# 14
А ние сме у свекървата.
Всъщност отговор не мога да ти дам, защото за мен е без значение, с кого ще прекарам тази вечер. Дори щеше да ми е по-приятно с приятели, но моите разбирания са малко по-различни.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия