Кръгло плешиво петно на главата

  • 9 435
  • 28
Това нормално ли е? Отзад на главичката синът ми има кръгло плешиво петно. Четох че такива петна може да са признак за крив врат ( кис киндром http://www.kiss-info.de/). Роден е с вакуум.
Иначе си върти главата и на двете страни.
Виж целия пост
# 1
Аз бебе без плешиво май не съм виждала. И двете ми деца имаха плешиво, към годинка изчезва. Нормално е, все пак прекарват бая време легнали.  Laughing
Виж целия пост
# 2
Ооо,я не се притеснявай излишно.Моя син също имаше,аз си го обяснявам с това,че стоят легнали по цял ден всъщност и е нормално да се получи така.

Хубаво е че си и наблюдателна,но след като не откриваш симптоми не виждам място за притеснение.

Виж целия пост
# 3
Ако е отзад е напълно възможно да е  от лежането.Понеже си върти главичката насам-натам, търка косичката и на това място тя расте по-бавно.Иво имаше такова доста време.
Виж целия пост
# 4
Моята се роди с буквално огромна коса. Даже в болницата я наричаха "бебето с голямата коса". Сега има 2 плешиви "гнезда",но не смятам,че трябва да се притеснявам.
Виж целия пост
# 5
Това е най-нормалното нещо, което се случва като започне бебето да си върти интензивно главата насам-натам.  Peace
Виж целия пост
# 6
Калоян доскоро си имаше плешиво петно отзад на главичката. Раждан е нормално.
Виж целия пост
# 7
Нормално е. Плешивичко е там, защото лежи по гръб най-вече. Ще се оправи Simple Smile. Моят син цялата коса си смени Simple Smile.
Виж целия пост
# 8
Напълно е нормално не се тревожи излишно. И голямото ми момиченце като беше бебе "заформи" едно хубаво плешиво кръгче и сега бебо си има Laughing. Красота.  Laughing
Виж целия пост
# 9
Признак е, че бебо е порастнал и вече си лежи дълго на темето.
Виж целия пост
# 10
 hahaha
Снимай го за да се забавлява като порасне!
Виж целия пост
# 11
Нормално е. Дъщеря ми се роди с много коса. На 4 месеца и се оформи една симпатична плешивина точно отгоре като тонзура на католически свещеник. За 3 месеца и порасна косата и изсветля значително.
Виж целия пост
# 12
Напълно нормално според мен! PeaceНа Лора сега започна да й израства коса там.Досега си ходеше с къдрици отстрани и плешивото петно отзад Mr. Green
Виж целия пост
# 13
Според мен също е нормално,и моя има такова.Чувала съм,че било и признак на рахит,когато има такова петно без коса,ама подхвърлено ей така без аргументи не го взимам на сериозно...
Виж целия пост
# 14
Според мен също е нормално,и моя има такова.Чувала съм,че било и признак на рахит,когато има такова петно без коса,ама подхвърлено ей така без аргументи не го взимам на сериозно...

Ама че невероятни неща говорят хората  Confused
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия