МИНА ЛИ ДЯДО КОЛЕДА?

  • 2 045
  • 29
Е, някакви впечатления?!

При нас вече мина добрият старец и донесе подаръците.

На баткотo донесе звезден театър http://www.unclemilton.com/products/ExploreIt/Space/StarTheater2.html
Бебокът пък получи http://www.fisher-price.com/fp.aspx?st=2341&e=detail&pca … ant&pid=35697

Звездният театър беше високо оценен от баткото, бебокът утре ще се радва.

А при вас минали Дядо Коледа?
Виж целия пост
# 1
Дааа- разтовари чувала с подаръци Peace
Утре-пак Mr. Green
Виж целия пост
# 2
И нас навести
Каката беше по-щастлива от бебока, защото получи искания подарък - къща за кукли с оборудване. Беше в еуфория, когато я сглобихме. Заспа към полунощ. Не можа да се нарадва
Виж целия пост
# 3
Ипри нас мина;имаше изненади и много щастливи детски усмивки;така се превъзбудиха;че заспаха към  един часа;дано и сутринта поспят.
Виж целия пост
# 4
О, и при нас се отчете стареца. Дияна също легна след 1.
Виж целия пост
# 5
Гледам че е минал Mr. Green, оставил е подаръци под елхата. Рая още спи и не ги е видяла. Сигурна съм, че много ще се радва, говори за единия подарък от три месеца.
Виж целия пост
# 6
И при нас мина по нощите, видях подаръците като се събудих към 2, филма дето "гледах" беше свършил. а рано сутринта ме събудиха виковете на дъщеря ми, че някой е направил пътечка от бонбончета и я проследихме заедно до елахата Simple Smile (взех идеята от коледната тема и съм много благодарна, ефекта беше готин).
Сега всеки се е заровил в подаръка си и аз си пия едно вълшебно капучино в парченца топящ се шоколад от моят подарък  Sunglasses
Виж целия пост
# 7
И при нас мина Laughing
Гледам,че е оставил подаръци под елхата за радост на децата Mr. Green
Аз лично от толкова години го дебна...ама пак не можах да го видя....е явно е дошъл когато съм заспала... Laughing
Виж целия пост
# 8
И при нас минал. Събудиха ме викове,че оставил нещо. Исканите "пожерникари" и къща. Къщата не е точно желаната, но в работилницата на дядото не умеят да направят къща за човечетата ни. Вече няма търпение да наобиколи и бабите-да провери там какво е оставил добрия старец.
Виж целия пост
# 9
И при нас мина още снощи. Малката получи комплект микрофони на стойка с мелодии, количка с дистанционно, фотоапарат и дъска за писане с тебешири. Не ме питайте как ми е главата от микрофоните и как с триста зора и измих ръцете от тебеширите. Обаче детето беше и продължава да е на седмото небе, а това е най-важното.
Виж целия пост
# 10
Очакваме към 10.30ч. да ни навести  Wink
Малкият ще получи обещаният голям багер с дистанционно , комплект джип , животни , пещера и т.н. - цяла джунгла , самосвал , трансформер , комплект " ЛЕГО " , магнитна дъска за рисуване с чин и маса и други дребни неща.
Утре ще мине и при бабите  Laughing
Виж целия пост
# 11
Нашият мина снощи, докато Танти не беше вкъщи. Получи комплект Снежанка със седемте джуджета, бебе, което се смее, плаче, яде....., за наша радост й донесъл и игра "Туистър"  Mr. Green, за нейна огромна-чанта с Ягодка.
Виж целия пост
# 12
При нас дядо Коледа ще идва отново към края на януари (таткото се прибира от път)  Mr. Green
Но сега донесе на малкия влакче на Чико, в което детето може да сяда и може да бута, хиликоптер с някакви звънчета и лампички и много лакомства.
Баткото получи желаният костюм на спайдермен и робот от "Трансформан" който се трансформира в кола, мотор....
Виж целия пост
# 13
Ааааа,мина ,мина..още снощи. Laughing,
децата полудяха милите,
малката пък гледа подаръците под елхата и не реагира.. hahaha hahaha,
добре че батко и я побутна...та се усети..

Олинце ,то я робот -кола,от Джъмбо ли бе мила...баткото получи такъв огромен,ми то няма сглобяване,тати видя голям зор..
Виж целия пост
# 14
Той при нас Дядо Коледа е от няколко дни все наминава  Wink първо през градината, после през мойта работа, след това през баба и дядо и накрая снощи и през къщи.
Сутринта най - сетне си получи бленуваната дървена къща с мебели и почти спря да диша, като я видя  Laughing половин минута даже не смееше да я пипне.
Подаръците преди това бяха пералня, Спящата красавица и кухненски център.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия