На колко години родихте детето/децата си?

  • 11 376
  • 160
Тъй като пред мен стои този въпрос бих искала да чуя вашите истории. аз съм студентка, уча в медицински университет и не знам дали бих могла да съчетавам дете с образование. от друга страна пък, когато завърша е още по-неудобно да пропусна 1 или 2 години от евентуалната кариера. споделете вашия опит!  Hug
Виж целия пост
# 1
На 31 ,но това е индивидуално,ако има кой да ти помага за бебока ,защо не. Simple Smile
Виж целия пост
# 2
На 22.
И аз мислех като теб,че ще мога да съчетавам ученето с бебето,но не стана така,както го бяхме замислили.
Прекъснах временно...
Сега ми остават още 2 години университет,ако не ми е минала давността.
Виж целия пост
# 3
Първото на 22г. - не беше планувано, но желано. Прекъснах една година и след това си изкарах още две студентство. Все си мисля, че можеше и да почакаме малко с детето, но не съжалявам.
Виж целия пост
# 4
Първото на 28 и мислех ,че съм доста закъсняла.
Виж целия пост
# 5
На 29 родих.
Тогава узрях за идеята така да се каже.
Преди това все си мислех,че ми е рано.
Второ евентуално планирам след около 2 години...
Виж целия пост
# 6
На 24г. Първо завърших университета, после поработих и така.... Не мога да си представя учение , изпити и бебе.
Виж целия пост
# 7
На 26, но ако зависеше от мен щеше да е много по-рано. Ще ти е трудно с медицина и дете/мъ ми учи стоматология и виждам какво му е с ученето и малката покрй него/, но ако имаш желание и мотивация ще се справиш. В момента работим за второ, но да видим кога ще стане.
Виж целия пост
# 8
Да има млади родители е голяма гордост за едно дете. Аз съм казала на мъжа ми каквото народя до 27, после да не ме търси. Не си представям на 30 години тепърва да ставам майка,  да сменям памперси и да бъркам пюрета. На 30 год. детето ми ще е поне първи клас.
Вярно, че се чудя уикенда да коя баба да го пробутам за да ходя по барове, понеже много ми се ходи още, но това е нищо пред думите на сина ми "Мамо, много си хубава и сладка, защото приличаш на кака".  Joy

Ще ти в трудно. Когато и да искаш да станеш майка винаги ще си притеснена дали ще се справиш и какво те очаква.  Grinning

Аз забременях на 20 години, втори курс. Не прекъснах, просто не ходих 2 семестъра, но при теб едва ли е възможно.  Confused
Докато се изуча, така междудругото, сина ми стана вече на 3 години, аз на 24. Имам време и за работа, и за кариера и за още учене и развитие.
Виж целия пост
# 9
На 20 родих първото, на 37 второто, нищо не може са се сравни с майчинството на 37 години - най - прекрасните моменти изживявам сега, толкова ми е хубаво, толкова ми е приятно, че бих родила още веднъж след 1,2 години Hug

Вергилия, баща ми е бил на 50 години когато аз съм се родила - няма по горд човек от мен, за това, че съм имала такъв баща.
Смятам, че и Джули ще се гордее с мен когато порасне, така както се гордее кака й - смятам да го заслужа, не мисля, че повод за гордост е на колко години са родителите ти.
Весели празници ти желая и дано остаряваш бавно.
Виж целия пост
# 10
Аз родих на 22г.първото си дете и учех -вярно че ми беше доста трудно.А второто го родих на 26г.
Виж целия пост
# 11
В последните няколко месеца има още поне 5 такива теми!
Голямата на 31, а малката на 38. Е, със сигурност не приличам на кака, но пък се чувствам страхотно и съм много щастлива!
Виж целия пост
# 12
Родих първото си дете на 28г,защото исках да завърша образованието си.На 30г записах второ висше и родих второто си дете.Аз учих а то растеше.Така порасна,че не се усетихме как.На 37 родих третото си дете и сега съм много щастлива,гледаме се,радваме се един на друг.Винаги можеш да станеш майка стига много да го искаш.
Виж целия пост
# 13
Първото на 18, второто на 25.
Виж целия пост
# 14
На 26 (тъй разправям, защото беше една седмица преди да стана на 27  Rolling Eyes)
Работих, завърших, направихме си дома, изплатихме си заемите и дойде Ф.
Сега си мисля, че можеше и по-рано да я свършим тая работа (последната, де), ама пусто не мога да прекрача себе си и трябваше да съм минала първите три части.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия